حضور خادمان حضرت امام رضا(ع) در جوار مطهر شهدای گمنام شاهین شهر

حضور خادمان حضرت امام رضا(ع) در جوار مطهر شهدای گمنام شاهین شهر 2560 1920 شهرداری شاهین شهر

همزمان با سالروز میلاد با سعادت ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع)،خادمان حرم قدس رضوی در جوار مطهر شهدای گمنام شهر حضور یافتند.

خادمان حضرت امام رضا(ع) با در دست داشتن پرچم سبز گنبد طلایی آستان قدس رضوی همراه با مولودی خوانی حال و هوای معنوی خاصی را طنین انداز نمودند.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در این مراسم معنوی ضمن خوش آمدگویی به خادمان حضرت امام رضا (ع) گفت: به یقین حضور خادمان عزیز آن امام رئوف در شهر مایه خیر و برکت خواهد بود.

وی در ادامه خاطر نشان نمود: ترویج فرهنگ رضوی، معارف اهل‌ بیت(ع) و ایجاد شور معنوی در جامعه به ویژه در بین نسل جوان از اهداف این اقدام معنوی است که هرساله در دهه کرامت انجام می گردد.

علی عرب رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر و خادم افتخاری آستان قدس رضوی  نیز در این مراسم گفت: خدمت به اهل بیت(ع) توفیق بزرگ و افتخار ارزنده ای است که باید قدردان آن باشیم.

 وی در ادامه  حضرت امام رضا (ع) را مایه خیر و برکت ایران اسلامی و افتخاری ارزشمند برای همگان برشمرد و افزود: ان شاء الله با توسل به این امام رئوف،خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم عزیز و رفع مشکلات آنان نصیبمان گردد.

گفتنی است این مراسم معنوی که به میزبانی سازمان سیما ، منظرو فضای سبز شهرداری شاهین شهر برگزار گردید، باغبانان متبرک به پرچم سبز گنبد طلایی آستان قدس رضوی گردیدند.

همچنین به مناسبت میلاد فرخنده حضرت امام رضا(ع) ضمن تقدیر از کارگران نمونه سازمان، به کلیه باغبانان بن خرید غیر نقدی کالا به ارزش 4 میلیون ریال اهدا گردید.