درراستای گسترش تعاملات بین شهرداری شاهین شهر و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صورت گرفت:

درراستای گسترش تعاملات بین شهرداری شاهین شهر و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صورت گرفت: 2560 1707 شهرداری شاهین شهر

نشست مشترک شهردار، رئیس شورای اسلامی شاهین شهرو جمعی از مدیران شهرداری با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان و حوزه های مربوطه با موضوع خدمت رسانی مطلوب تر به  شهروندان برگزار شد.

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهردر این نشست ضمن عرض خوش آمدگویی به حضار گفت: ما در شهرداری علاوه بر وظایف خدمات رسانی، به عنوان یک نهاد اجتماعی در حوزه روابط اجتماعی شهروندان نیز مسؤولیت داریم چراکه این موضوع به عنوان یکی از مسائل اصلی و ریشه ای در دین مبین اسلام مطرح است.

وی در ادامه به همکاری های بسیار خوب شهرداری و سپاه اشاره نمود و گفت: یقینا” با هم افزایی و تعامل بیش از پیش این دو نهاد اثرات بسیار بهترو مطلوب تری در شهربه منصه ظهور خواهد رسید.

شهردار شاهین شهربا بیان اینکه برای ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان ارجمند اقدام به راه اندازی نواحی شش گانه در سطح شهر نموده ایم گفت: باید خالصانه،عاشقانه  و ایثارگرانه و با تمام وجود در عرصه خدمت به شهروندان عزیز به میدان بیاییم.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این نشست از تلاش های شبانه روزی شهرداری و ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان برای ارائه خدمات مختلف در شهر همچنین برگزاری این نشست تشکر نمود و گفت: ان شاء الله این برنامه مقدمه ای برای نتایج و شرایط مطلوب تر برای شهر و شهروندان ارجمند باشد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه اداره شهر با همیاری شهروندان عزیز میسر است اظهار داشت: با اراده بسیار خوبی که در شهر حاکم است یقینا” به اهداف خویش که همانا خدمت به شهروندان فهیم است، دست خواهیم یافت.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر گفت: امیدواریم با همیاری و همکاری مضاعف شهرداری و سپاه شرایط مطلوب تری در زمینه های فرهنگی و اجتماعی صورت گیرد.

سرهنگ حمیدرضا مجیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهین شهرومیمه نیز در این نشست از شهرداری شاهین شهر در برگزاری مراسم های مختلف ملی و مذهبی در سطح شهر تشکر نمود و گفت: ان شاء الله هم افزایی و هماهنگی پررنگ تر بین شهرداری و سپاه بتواند زمینه رسیدن به یک شهر متمدن تر متناسب با تمدن نوین اسلامی را بیش از پیش فراهم نماید.

وی در ادامه برگزاری این نشست را مثمر ثمردانست و بر استمرار آن تأکید نمود و افزود: خدمت صادقانه به شهروندان عزیزشاهین شهر در عرصه های گوناگون، زبان مشترک شهرداری و سپاه است.

مجیری همیاری های بین نواحی شش گانه شهرداری شاهین شهر و حوزه های مقاومت بسیج محله ها را فتح البابی برای گسترش خدمت رسانی در شهرعنوان نمود.

در پایان نشست حضار به بیان دیدگاه ها و پیشنهادهای خود پرداختند.