طنین انداز شدن فضای خاص معنوی در شاهین شهر با تحریر صفات خدا

طنین انداز شدن فضای خاص معنوی در شاهین شهر با تحریر صفات خدا 1200 800 شهرداری شاهین شهر

نخستین دوره رویداد شهری در ماه مبارک رمضان،همزمان باولادت باسعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) با همت شهرداری شاهین شهر برگزار و توسط خوشنویسان مطرح شهر صفات خداوند تحت عنوان ” کتیبه های آسمانی ” به تحریر درآمد.

به گزارش مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شاهین شهر در این رویداد خوشنویسان با حال و هوای خاص معنوی فرازهایی از دعای روح بخش جوشن کبیر را به رشته تحریر درآوردند.

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این ضیافت معنوی ضمن تشکر از حضور خوشنویسان گفت: این رویداد شهری با هدف ترویج مفاهیم عبادی ماه مبارک رمضان در قالب بیان هنری و همچنین ایجاد ارتباط موثر بین هنرمندان و شهروندان شاهین شهر صورت گرفت.

وی در ادامه تصریح نمود:ان شاء الله اثر خوشنویسان ارجمند در قالب بنر در سطح شهر منتشر خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین قاسم هاشمی امام جمعه شاهین شهر نیز در این رویداد فرهنگی اظهار داشت: مفاهیم دینی اگر هنرمندانه به جامعه عرضه شود قطعا”جذابیت بیشتری برای مخاطبان دارد که این اقدام شهرداری شاهین شهر به انتقال مفاهیم ارزشی و دینی در قالب هنر کمک شایانی می کند.

وی در ادامه به سخن مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر تأکید مفاهیم دینی و اسلامی توسط هنرمندان عزیزو فرهیخته اشاره نمود.

گفتنی است در حاشیه این ضیافت فرهنگی غرفه ای برای آشنایی کودکان و نوجوانان شاهین شهری با هنرغنی خوشنویسی و معارف الهی برپا شد.