شهر میزبان کتیبه های آسمانی می شود

شهر میزبان کتیبه های آسمانی می شود 800 1131 شهرداری شاهین شهر

نخستین دوره رویدادشهری “کتیبه های آسمانی” با هدف ترویج مفاهیم عبادی رمضان در قالب بیان هنری و همچنین ایجاد ارتباط موثر بین هنرمندان و شهروندان شاهین شهر برگزار می شود.

مهدی بوسعیدی مسؤول واحد زیباسازی شهری شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری گفت : این رویداد شهری در شب میلاد با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضور خوشنویسان شهرستان و به صورت اجرای زنده در جوار یادمان شهدای گمنام برگزار می گردد.

 بوسعیدی با اشاره به برکات و فضایل خاص دعای جوشن کبیر و با توجه به در پیش بودن لیالی قدر اظهار داشت: برنامه تحریر خوشنویسان در اولین دوره این رویداد شهری، کتابت فرازهایی منتخب از دعای روحبش جوشن کبیر با تاکید بر صفات خداوند خواهد بود.

مسؤول واحدزیباسازی شهری شهرداری شاهین شهر گفت: در حاشیه این برنامه غرفه ای برای آشنایی کودکان و نوجوانان شاهین شهری با هنرغنی خوشنویسی و صفات و معارف الهی در فضایی شاد و با حضور کارشناسان دینی و هنرمندان خوشنویسی برپا خواهد شد.

لازم به ذکر است کتیبه های تحریر شده در شب برگزاری رویداد، طی روزهای آینده و تا پایان ماه مبارک رمضان جهت مشاهده شهروندان در جای جای شهر نصب و فضای شهر را مزین به صفات خداوند به زبان هنر خواهد نمود.