شاهین شهر بهترین، کامل ترین و زیباترین ساختار شهری کشور را داراست

شاهین شهر بهترین، کامل ترین و زیباترین ساختار شهری کشور را داراست 2560 1920 شهرداری شاهین شهر

در مراسمی با حضور شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، معاونان و مدیران شهرداری، سرپرست جدید معاونت شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر معرفی گردید.

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در این مراسم با بیان اینکه شاهین شهربهترین، کامل ترین وزیباترین ساختار شهری کشور را داراست گفت: این شهر به عنوان یک گوهر گرانقدر از گذشته به امانت به دست ما سپرده شده که باید از این گنجینه به درستی استفاده و نگهداری نماییم.

وی در ادامه با اعلام این مهم که برای اداره و نظام توسعه شهر شهرداری تنها متولی آن محسوب می گردد اظهار داشت: از حوزه شهرسازی و معماری شهرداری انتظار می رود آینده مترقی و متعالی همراه با شرایطی برای یک زندگی مطلوب برای شهروندان ارجمند ترسیم نماید.

ابریشمی راد با بیان اینکه از شاهین شهر باید با عنوان جلوه ای از شکوه تمدن ایران اسلامی یاد گردد از همه خواست با وحدت ، یکدلی و همکاری یکدیگر برای رسیدن به این جایگاه ارزشمند بیش از پیش همت مضاعف نماییم.

شهردار شاهین شهر از زحمات معاونان سابق شهرسازی و معماری شهرداری تشکر و برای سرپرست جدید آرزوی موفقیت در امورمحوله  نمود.

بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این مراسم گفت: شهرداری به عنوان بالاترین اداره که همه شهروندان عزیز با آن سرو کار دارند متحمل خدمات گوناگون و طاقت فرسایی است.

وی در ادامه به اعتماد سازی بین شهروندان و شهرداری اشاره نمود و افزود: امیدواریم با نگرش جدیدترو منطقی تر شاهد پیوند عمیق تراین دو باشیم.

عمویی تصریح نمود: ان شاءالله با همیاری یکدیگر، با خدمت به خلق خدا برگ زرینی بر کارنامه این دوره از شورای اسلامی و شهرداری قرار گیرد.

سرپرست معاونت جدید شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر نیز در این مراسم گفت: در معماری اسلامی حفظ جایگاه مردم و کیفیت زندگی آنها مدنظراست.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرداری به عنوان متولی شهر باید فضای مناسب و مطلوبی برای شهروندان مهیا نماید گفت: ان شاء الله بتوانیم با کمک و مساعدت یکدیگر پویایی مضاعف تر همراه با کیفیت زندگی بهتر برای شهروندان ارجمند فراهم نماییم.

گفتنی است در این مراسم با حکم سعید ابریشمی راد شهردارشاهین شهر” مسعود ضیائی ” به عنوان سرپرست معاونت جدید شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر منصوب گردید.

شایان ذکر است مسعود ضیائی دارای مدرک دکترای معماری اسلامی و سابقه معاونت شهرسازی در مناطق مختلف اصفهان را داراست.