پیام شهردار، رؤسای شوراهای اسلامی شهر و شهرستان و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به مناسبت بزرگداشت روز شهدا

پیام شهردار، رؤسای شوراهای اسلامی شهر و شهرستان و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به مناسبت بزرگداشت روز شهدا 240 320 شهرداری شاهین شهر

در این پیام آمده:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

سلام و درود بر ارواح مطهر شهدا، آنان که با گذشتن از جان عزیزشان، استقلال، آزادی و عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و عزت و سربلندی برای ملت عزیز ایران رقم زدند.

حرکت رو به جلوی انقلاب شکوهمند اسلامی، پیشرفت ها و دستاوردهای آن در عرصه های مختلف مرهون خون های پاک و مطهر شهدای گرانقدر ایثارگران و خانواده‌های بزرگوار آنان است، شهدایی که با خون خویش عزت و آزادی و استقلال را به ما هدیه نمودند.

نکوداشت شهدای والامقام در حقیقت تجلی فرهنگ جوانمردی، ازخودگذشتگی و رشادت های انسان هایی است که عشق را در مکتب توحید آموختند و در راه رستگاری گام بر جاده امن الهی نهادند.

ضمن گرامیداشت روز بزرگداشت شهدای والامقام و ادای احترام به روح پاک و مطهر تمامی شهدای انقلاب اسلامی ایران و ارج نهادن به صبر و شکیبایی خانواده‌های بزرگوار آنان، بار دیگر با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی) تجدید میثاق نموده، ان شاءالله با بهره‌گیری از روش و منش شهدا، شاهد رشد، توسعه وعزت روزافزون میهن اسلامی باشیم.