رسالت ما در شهرداری شاهین شهر کسب رضایت خداوند متعال و شهروندان ارجمند است

رسالت ما در شهرداری شاهین شهر کسب رضایت خداوند متعال و شهروندان ارجمند است 2560 1348 شهرداری شاهین شهر

سعید ابریشمی راد شهردار شاهین شهر در جلسه معارفه سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری شاهین شهر به ضرورت مقوله حمل و نقل شهری اشاره نمود و گفت: هم اکنون باید با یک نگاه مدیریتی کلان به فکر معضل ترافیک آینده باشیم.

وی در ادامه با بیان اینکه پروژه متروی شاهین شهر- اصفهان با هوشمندی ادوار گذشته شروع شده است گفت: به دلیل ضرورت و نزدیکی شاهین شهر به اصفهان اتصال مترو به مرکز استان از جمله اولویت های ما است که ان شاء الله بتوانیم در کمترین زمان این مهم را به سرانجام رسانده و تقدیم شهروندان فهیم نماییم.

ابریشمی راد تصریح نمود: همه فعالیت ها و خدماتی که ما به شهروندان عزیز ارائه می دهیم از لحاظ شکل، نوع و سبک بیانگر دیدگاه های ما می باشد بنابراین باید در راستای سطح ارتقای رضایت آنها ایده های جدید ارائه نماییم.

شهردار شاهین شهر به اهمیت زمان ، نظم و انضباط در حوزه حمل و نقل شهری اشاره نمود و اظهار داشت: سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر باید با یک تیم منسجم و قوی در راستای ارتقاء بیش از پیش این مهم تلاش نمایند.

وی هوشمند سازی را در سازمان مدیریت حمل ونقل شهرداری شاهین شهر از ضروریات عنوان نمود و گفت: خوشبختانه این سیستم در سازمان شروع شده که باید سطح و حیطه آن گسترش یابد.

ابریشمی راد با بیان اینکه رسالت ما در شهرداری شاهین شهر کسب رضایت خداوند متعال و شهروندان ارجمند است افزود: برای کسب این رضایت باید سطح خدمات را از لحاظ کمی و کیفی ارتقاء دهیم.

شهردار شاهین شهر در خاتمه با اشاره به اینکه خوشبختی چیزی جز احساس رضایت از خود نیست و این رضایت در سایه خدمت به دیگران حاصل می شود از همه کارکنان شهرداری خواست با صفا، صمیمیت، دوستی، وحدت، انسجام و همراهی برای کسب رضایت رضای حضرت حق و شهروندان ارجمند کوشش نمایند.

گفتنی است در این جلسه با حکم جناب ابریشمی راد شهردار شاهین شهر، ” سعید اکرم خانی ” به عنوان سرپرست جدید سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر منصوب شد.