بازدید سرپرست شهرداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر از پروژه های مشارکتی شهرداری و شرکت عمران و مسکن اصفهان

بازدید سرپرست شهرداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر از پروژه های مشارکتی شهرداری و شرکت عمران و مسکن اصفهان 2560 1810 شهرداری شاهین شهر

سرپرست شهرداری، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با حضور در فاز نخست پروژه مشارکتی شهرداری و میدان امام حسین(ع) با مدیر عامل شرکت عمران و مسکن اصفهان دیدار و گفتگو نمودند.

احمدرضا پری تبار سرپرست شهرداری و بهرام عمویی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر ضمن تشکر از تلاش های مدیرعامل و دست اندرکاران پروژه مشارکتی میدان امام حسین(ع) و بررسی موانع و مشکلات خواستار سرعت بیشتر در روند احداث پروژه مذکور گردیدند.

ایشان در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه ظرفیت های سرمایه گزاری مناسبی در شاهین شهر وجود دارد افزودند: ان شاء الله بتوانیم با مشارکت بخش خصوصی گام های اساسی در پیشرفت بیش از پیش شهر برداریم.

فرهاد لطفی مدیرعامل شرکت عمران و مسکن اصفهان نیز در این نشست ضمن قدردانی از حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر در روند احداث پروژه های مشارکتی ، به بیان دیدگاه ها و مشکلات پرداخت.

گفتنی است در این بازدید دیگر اعضای شورای اسلامی شاهین شهر نیز به بیان پیشنهادهای خود پرداختند.

همچنین در جریان این نشست از اراضی مسکونی مشترک شرکت عمران و مسکن و شهرداری در محله هشت بهشت شاهین شهر بازدید به عمل آمد.