سرپرست شهرداری ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در پیام مشترکی ضمن گرامیداشت هفته دولت ، یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر را گرامی داشتند.

سرپرست شهرداری ، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در پیام مشترکی ضمن گرامیداشت هفته دولت ، یاد و خاطره شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر را گرامی داشتند. 1200 720 شهرداری شاهین شهر

در این پیام آمده:

بسم رب الشهدا و الصديقين

هفته دولت، تداعي گر ياد و خاطره دو شهيد والا مقام عرصه خدمت “شهيدان رجايي و باهنر” و فرصت مغتنمي براي معرفی نقش، اهميت و جايگاه مهم و كليدي دولت در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر، نمادی ماندگار از وحدت ملت و دولت در مسیر پیشرفت و سرافرازی در تاریخ پر افتخار انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و نیز تجلی راستین از روحیه خدمتگزاری بی منت و خالصانه به مردم هستند.

بی شک پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و سجایای والای اخلاقی و رفتاری این شهیدان عزیز  می تواند زمینه ساز رشد و پیشرفت روزافزون و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف باشد.

بدین وسیله ضمن گراميداشت یاد و خاطره شهداي دولت – رجایی و باهنر – ، از تلاش ها و خدمات صادقانه و بی منت خانواده دولت به ویژه کارکنان شریف ادارات و نهادهای شاهین شهر تقدير و تشكر نموده، توفيق روزافزون در عرصه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران توأم با سلامتی و بهروزی برای همه آنها را از خداوند منان مسألت می‌نمايیم.