دیدار اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با شهردار

دیدار اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با شهردار 1536 1152 شهرداری شاهین شهر

به مناسبت روز شهرداری ها رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با شهردار،معاونان و مدیران دیدار نمودند.

احمدرضا پری تبار شهردار شاهین شهر در این دیدار صمیمی ضمن عرض خوش آمدگویی به اعضای حاضر گفت: خداوند را شاکریم که فرصت خدمتگذاری به شهروندان ارجمند را به ما داد تا در حد توان بتوانیم انجام وظیفه نماییم.

وی در ادامه افزود: به حمدالله با عنایات خداوند متعال و حمایت ها و مساعدتهای اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و همدلی و تلاش کارکنان شهرداری توانستیم در شرایط نامساعد اقتصادی برنامه ها و اهداف شهرداری که در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان ارجمند است را مدیریت نموده که تعطیل نشدن حتی یک پروژه عمرانی در شهر گوشه ای از ادعای ماست.

شهردار شاهین شهر تصریح نمود: ان شاء الله با همکاری یکدیگر بتوانیم از مشکلات فائق آمده و نام شاهین شهر را بیش از پیش در سطح کشور گسترش دهیم.

پری تبار همچنین از زحمات طاقت فرسای معاونان ، مدیران و کارکنان شهرداری که با وجود همه کاستی ها توانستند در خدمتگذاری هرچه بیشتر به شهروندان عزیز سربلند و سرافراز باشند، تشکر نمود.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این دیدار ضمن عرض خداقوت به شهردار و کارکنان شهرداری، روز شهرداریها را تبریک گفتند.

ایشان همچنین از همت و پشتکار شهردار و کارکنان شهرداری که در شرایط طاقت فرسای اقتصادی توانستند به صحت و سلامت عبور نمایند تشکر ویژه نمودند.

رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر تصریح نمودند: تلاش و همت مجموعه شهرداری در بخش های مختلف رضایت مندی کلی شهروندان را به همراه داشته و به یقین دعای همه شهروندان عزیز بدرقه همه خدمتگذاران در شهرداری شاهین شهر است.