عطرافشانی قبور مطهر شهدای شاهین شهر به مناسبت هفته قوه قضائیه

عطرافشانی قبور مطهر شهدای شاهین شهر به مناسبت هفته قوه قضائیه 1536 1152 شهرداری شاهین شهر

به مناسبت هفته قوه قضائیه با حضور جمعی از مسؤولان ادارات و نهادهای شاهین شهر قبور پاک و مطهر شهدای شهر غبارروبی و عطر افشانی گردید.

احمدرضا رضا پری تبار شهردار شاهین شهر در حاشیه این مراسم در مصاحبه با واحد خبر شهرداری امنیت، اقتدار، آرامش و آسایش امروز جامعه را نتیجه رشادت های شهیدان والامقام دانست و افزود: پاسداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یکی از دستاوردهای انقلاب و ایثارگری‌های شهدا وظیفه‌ای همگانی است که باید حفظ این ارزش‌ها به نسل‌های آینده منتقل شود.

وی در ادامه افزود: نام گذاری یکم تا هفتم تیر به نام هفته قوه قضائیه، فرصتی مغتنم برای تکریم خادمان و تلاش گران خدوم و متعهد عرصه قضا و عدالت گستری و پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والا مقام این عرصه و نیز تبیین اهمیت و جایگاه خطیر دستگاه قضایی در جامعه است.

حجت الاسلام و المسلمین قاسم هاشمی امام جمعه شاهین شهر، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهرومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، محمود باقری رئیس دادگستری شهرستان شاهین شهرومیمه نیز در ابتدای مراسم غبارروبی ضمن گرامی داشت یادوخاطره شهید بهشتی و یارانش، پیرامون اهمیت و جایگاه قضاوت توضیحاتی ارائه نمودند.

گفتنی است در این مراسم معنوی حضار ضمن قرائت فاتحه و نثار گل، با آرمان های امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) عهد و میثاقی دوباره بستند.