اضافه شدن بیست هکتار به فضای سبز شاهین شهر در سال گذشته، گامی نوین در توسعه فضای سبز شهری

اضافه شدن بیست هکتار به فضای سبز شاهین شهر در سال گذشته، گامی نوین در توسعه فضای سبز شهری 1536 1152 شهرداری شاهین شهر

شهردار شاهین شهر به همراه معاونان و برخی از مدیران شهرداری از فضای سبز شاهین شهر بازدید نمود.

احمدرضا پری تبار شهردار شاهین شهر در این بازدید گفت : فضاهای سبز از یکسو موجب بهبود وضعیت زیست محیطی شهرها و از سوی دیگرشرایط مناسبی را برای گذران اوقات فراغت شهروندان فراهم می سازد.

وی در ادامه اظهار داشت:علی رغم اینکه شاهین شهر در اقلیم نسبتا” خشک قرار دارد و خشکسالی های مستمر نیز شرایط را بحرانی نموده ولی با عنایات خداوند متعال و تلاش و همت مجموعه سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری در سال گذشته حدود بیست هکتار به فضای سبز شهر اضافه گردید که این مهم سرانه فضای سبز برای هرشهروند را به 21 متر مربع ( بالاتر از استاندارد جهانی ) رسانده است.

پری تبار ضمن تأکید بر اهمیت افزایش روحیه و نشاط شهروندان و نیز امکانات رفاهی و خدماتی در بوستان ها، از تلاش های شبانه روزی رئیس،کارکنان و باغبانان خدوم سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری در راستای حفظ و توسعه بیش از پیش فضای سبز شهر تشکر نمود.

شهردار شاهین شهر همچنین به انتشار سریع ویروس کرونا اشاره نمود و از شهروندان خواست برای حفظ سلامتی و جان خود و دیگران تا مهار این ویروس منحوس از فضاهای سبز استفاده ننمایند.

علی عرب رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در فضای سبز شهر گفت: با تأکید جناب پری تبار شهردار شاهین شهر و وظیفه ذاتی سازمان، توسعه و نگهداری فضای سبز در تمام نقاط شهر در حال انجام است.

وی از پشتیبانی ها و حمایت های شهردار و همیاری های کارکنان و باغبانان خدوم سازمان برای پیشبرد اهداف عالیه سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر تشکر نمود.

شایان ذکر است در جریان این بازدید شهردار و معاونان با حضور در یادمان شهدای گمنام شهر واقع در بوستان انقلاب، ضمن قرائت فاتحه با آرمان های شهدای گرانقدر تجدید میثاق نمودند.