باحضور شهردار، معاونان،رؤسای سازمان های تابعه و جمعی از مدیران شهرداری شاهین شهر، روز زمین پاک گرامی داشته شد

باحضور شهردار، معاونان،رؤسای سازمان های تابعه و جمعی از مدیران شهرداری شاهین شهر، روز زمین پاک گرامی داشته شد 2560 1707 شهرداری شاهین شهر

احمدرضا پری تبار شهردار شاهین شهر در این مراسم گفت: خداوند، زمین را برای انسان ها ، پاک آفرید تا بتوانیم از این موهبت خدادادی و طبیعی بهترین بهره را ببریم.

وی در ادامه افزود: در احکام دین مبین اسلام، خاک جزء مطهرات و پاک کننده هاست و زمین پاک باید آرزوی همه ما باشد ، در این راستا باید فرهنگ سازی نمود و نسل های آینده را برای داشتن زمینی پاک آموزش داده و از آن حراست کنیم.

شهردار شاهین شهر تأکید کرد: تأمین زندگی نسل های آینده به حفاظت از منابع طبیعی و داشتن زمین پاک است، پس همه با هم در راستای حفاظت از محیط زیست، زمین را پاک نگه داریم.

پری تبار با اظهار تأسف از احاطه شاهین شهر توسط صنایع آلاینده گفت: باید تلاش نماییم با گسترش فضای سبز بیشتر در سطح شهر معضل آلودگی هوا را کاهش دهیم که خوشبختانه در همین راستا به همت کارکنان و باغبانان شهرداری شاهین شهر ،فضای سبز شهر به 360 هکتار رسیده و سرانه فضای سبز هر شهروند را به 21 متر مربع( بالاتر از استاندارد جهانی) شده است.

وی از زحمات و تلاش های شبانه روزی پاکبانان و باغبانان زحمتکش شهرداری شاهین شهر تشکر نمود.

گفتنی است در پایان ،حضار در یک حرکت نمادین زباله های فضای سبز بوستان انقلاب را جمع آوری نمودند.