آیین تکریم و معارفه شهردار شاهین شهر

آیین تکریم و معارفه شهردار شاهین شهر 1536 1152 شهرداری شاهین شهر

همزمان با جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهرومیمه آیین تکریم و معارفه شهردار شاهین شهر در فرمانداری شهرستان شاهین شهرومیمه برگزار گردید.

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهرومیمه در این آیین ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای شهردار سابق گفت: با توجه به سوابق اجرایی و مدیریتی شهردار جدید ، قطعا” ایشان صلاحیت فعالیت در جایگاه مدیریت شهری را دارد و ان شاء الله مسؤولان با وحدت و یکدلی با شهردار جدید شاهین شهر همکاری خواهند نمود.

وی در ادامه از حسن و اجماع نظر همه اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در انتخاب شهردار جدید تشکر نمود و گفت: مجموعه مدیریتی شهرستان شاهین شهرومیمه آمادگی خود را برای همیاری و کمک به شهردار جدید شاهین شهر در راستای رشد و پیشرفت بیش از پیش شهر اعلام می نماید.

فرماندار شهرستان شاهین شهرومیمه ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای شهردار جدید شاهین شهر از وی خواست کارهای عقب مانده که به ارث رسیده را به نتیجه برساند.

تاجمیری به نقش ویژه بانوان در تمامی عرصه ها اشاره نمود و از مدیریت جدید شهری خواست ضمن توجه به شایسته سالاری و رعایت موازین قانونی حدالامکان از حضور بانوان در تصدی حوزه های داخلی شهرداری استفاده نمایند.

وی در بخشی از سخنان خود به معضل جدی ویروس کرونا اشاره نمود و از شیوه نامه ها و دستورالعمل های جدید در این زمینه خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین هاشمی امام جمعه شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن تشکر از زحمات شهردار سابق، از تلاش های بی شائبه و شبانه روزی شهردار جدید در زمان سرپرستی تشکر کرد و برای وی آرزوی موفقیت نمود.

وی در ادامه خاطر نشان نمود: ان شاء الله در فرصت باقی مانده شهردار جدید بتواند با حمایت و همکاری دیگر مسؤولان خدمات ارزنده ای به شهر و شهروندان ارائه نماید.

حسینعلی حاجی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین همه مسوولان شهر را به وحدت و یکدلی به دور از هر گونه حاشیه دعوت نمود و از ایشان خواست با فرصت پیش آمده همگی برای رشد هرچه بیشتر شهرستان گام برداریم.

وی در ادامه از زحمات شهردار جدید در زمان سرپرستی تشکر و برای ایشان آرزوی موفقیت نمود.

علی فتحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در آیین معارفه شهردار جدید گفت: از تمامی شهرداران و سرپرستان شهرداری که در ادوار گذشته تاکنون و در وضعیت های خاص اقتصادی توانستند آرامش را برای شهر و شهرداری ایجاد نمایند تشکر می نمایم.

وی در ادامه با بیان اینکه برخی از مسائل فنی باعث ایجاد مشکلات برای شهرداری شده که شهر و شهرداری را تحت تأثیر قرارداده است گفت: ان شاء الله همه مسؤولان و اعضای شورای اسلامی شهر با همکاری و همدلی بتوانند برای پیشرفت بیش از پیش شهر قدم های استوارتری بردارند.

رئیس شورای اسلامی شاهین شهر ضمن تبریک به شهردار جدید شاهین شهر گفت: شهردار جدید شاهین شهر در زمان تصدی سرپرستی شهرداری خوشبختانه توانسته است نسبت به ماه های گذشته بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال افزایش درآمد داشته باشد که این مهم نشان از توانایی ،شایستگی و نیز عدم حاشیه وی در مسائل مختلف دارد.

فتحی در بخشی از سخنان خود به وضعیت استخدامی کارکنان و کارگران شهرداری شاهین شهر اشاره نمود و گفت: خوشبختانه با رایزنی ها و تلاش های مستمر مسؤولان ارشد شهر، شهردار و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر با مسؤولان کشوری وضعیت استخدامی آنان بهبود خواهد یافت.

احمدرضا پری تبار شهردار جدید شاهین شهر نیز در این آیین ضمن تقدیر و تشکر از حضور همه عزیزان به بودجه مصوب ۲۸۴۰ میلیارد ریالی شهرداری شاهین شهر اشاره نمود و گفت: با توجه به شرایط کنونی اقتصادی به ناچار باید این بودجه اصلاح گردد تا بتوانیم برنامه های عمرانی و فرهنگی را به پیش ببریم.

وی در ادامه افزود: علی رغم کسری بودجه ولی خوشبختانه با سعی و تلاش فراوان توانستیم حقوق و مزایای قانونی کارگران و کارکنان خدوم را پرداخت نماییم.

پری تبار در بخشی از سخنان خود به ۳۰ پروژه فعال شهرداری شاهین شهر اشاره نمود و گفت: در رأس این پروژه ها پروژه عظیم متروی شاهین شهر –اصفهان با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال و با پیشرفت فیزیکی ۱۵ درصدی قرار دارد که ان شاء الله با تمام توان و قدرت بتوانیم احداث پروژه ها را ادامه دهیم.

 شهردار جدید شاهین شهر همچنین گفت: هم اکنون نیز در حال قرارداد و مناقصه ۱۰ پروژه دیگر با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال هستیم که ان شاء اله با کمک مسؤولان و همیاری همکاران و خرد جمعی با اعضای شورای اسلامی شاهین شهر بتوانیم آنان را به سرانجام و تقدیم شهروندان شهر نماییم.

پری تبار خاطر نشان نمود: در اینجا سوگند یاد می کنم با توکل برخداوند متعال،عنایت ویژه حضرت بقیه الله اعظم و حمایت همه مسؤولان اجرایی استان و شهرستان به خصوص اعضای شورای اسلامی شاهین شهر برای خدمت به شهروندان عزیز از هیچ کوششی فروگذار نبوده تا بتوانیم در پیشگاه ذات باری تعالی سربلند باشیم.

گفتنی است در این مراسم با حکم استاندار اصفهان، احمدرضا پری تبار به عنوان شهردار شاهین شهر انتخاب گردید.