آیین تودیع و معارفه امام جمعه شاهین شهر

آیین تودیع و معارفه امام جمعه شاهین شهر در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار گردید.

اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در این مراسم گفت: مسؤولیت پذیری در جامعه امری خطیر است که می توان با وحدت و همدلی یکدیگر این مهم را به سرانجام مطلوب رساند..
وی در ادامه با اشاره به فتنه های گوناگون دشمنان گفت: با وحدت و همکاری یکدیگر تحت رهنمودهای خردمندانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مشکلات حل و دشمنان ناکام خواهند ماند.
فرهادی از زحمات ارزشمند چندین ساله حجت الاسلام و المسلمین مرتضی ملکیان امام جمعه سابق شاهین شهر تشکر و قدردانی نمود
رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه در ادامه سخنان خود ضمن خیر مقدم به امام جمعه جدید شاهین شهر حجت الاسلام و المسلمین قاسم هاشمی اظهار داشت: ان شاء الله با همکاری و دلسوزی بیش از پیش همه مسؤولان شهر بتوانیم در راستای خدمتگزاری به مردم ولایتمدار شهر گام های سازنده تری برداریم.
محمد علی عزیزی سرپرست شهرداری شاهین شهر نیز در حاشیه این آیین از زحمات شایسته امام جمعه سابق شهر قدردانی نمود و برای امام جمعه جدید شاهین شهر از درگاه خداوند متعال آرزوی توفیق روزافزون نمود.
گفتنی است در این مراسم حکم حجت الاسلام و المسلمین قاسم هاشمی به عنوان امامت جمعه شاهین شهر قرائت و  از زحمات امام جمعه سابق حجت الاسلام و المسلمین مرتضی ملکیان قدردانی به عمل آمد. 

 


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید