با پیگیری شهردار شاهین شهر مشکلات هزاران خانوار برطرف شد

با پیگیری های مستمر حمیدرضا فرهنگ شهردار شاهین شهر و تشکیل کمیسیون ماده پنج بعد از یک وقفه طولانی، راه حل مشکلات هزاران خانوار شاهین شهری حاصل شد. 

حمیدرضا فرهنگ شهردار شاهین شهر ضمن تشکر از مدیران استانی در برگزاری جلسه کمیسیون ماده پنج ، در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت:
کمیسیون ماده پنج استان که مرجع قانونی بررسی و تصویب تغییرات در طرح های توسعه شهری می باشد پس از وقفه ای چهارماهه و با پیگیری معاون شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر و همکاری مدیران استان، روز یکشنبه ۱۳ بهمن ماه در استانداری تشکیل و با موارد پیشنهادی شهرداری، موافقت گردید. 
وی با اشاره به اینکه در این جلسه، به مواردی که بیش از پنج سال ، در سیستم بلاتکلیف بودند، رسیدگی و جمع بندی شد بیان داشت: آرمان شهرداری ، قانونگرایی و حل مسایل و مشکلات در بستری شفاف و سریع می باشد که با توجه به رویکرد مثبت ایجاد شده در استان برآنیم روالهای مازاد را کاهش و شهر را به سمت توسعه و تعالی پیش ببریم که در نهایت به نفع شهروندان عزیز خواهد بود.
فرهنگ، شاهین شهر را ، شهری با ظرفیت های متعدد و پتانسیل شهری بالا دانست و عنوان داشت: انشاالله با حمایت بیش از پیش شورای محترم شهر ، مدیران استانی و تلاش همکارانم در سال آتی، پروژه هایی شروع خواهد شد که بی شک، در کشور کم نظیر خواهد بود و لایق شهروندان فهیم شهر می باشد.

 


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید