ضرورت تشکیل واحد HSE در ادارات شاهین شهر

محمدعلی عزیزی سرپرست شهرداری شاهین شهر در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری با اشاره به تشکیل کارگروه های سیل، امداد و نجات ، اطلاع رسانی  و تدفین ستاد گفت: با توجه به شروع فصل بارش ها ضروری است ستاد مدیریت بحران شهرداری ضمن شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز شهر با همکاری دیگر ادارات شهر ، آمادگی کامل با حوادث را داشته باشند.

وی در ادامه از شهروندان خواست در مواقع بروز حوادث ضمن حفظ خونسردی با تیم امداد و نجات ستاد مدیریت بحران همکاری های لازم را داشته باشند.
حمیدرضا فدایی معاون اجرایی و خدمات شهری و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرداری شاهین شهر در این جلسه گفت : تشکیل واحد HSE یک پیشنیاز برای مدیریت بهتر بحران است و اگر تمام ادارات شهر به واحد HSE مجهز شوند کارشناسان واحد های مذکور با ارتباط و همکاری یکدیگر می توانند در پیشگیری از بحران یا مواقع بروز بحران مدیریت نمایند.
وی در ادامه افزود: شهری که ایمن و زیرساخت های آن برای شهروندان مهیا باشد در مواقع بحران کمتر دچار مشکل می گردد.
فدایی تصریح نمود: شهرداری شاهین شهر با شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز شهر آمادگی کامل را در مواقع بروز حوادث دارد.
بیدرام رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرداری شاهین شهر ضمن قدردانی از تلاش ها و کمک های شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر در پیشگیری و مقابله با حوادث ، خواستار همکاری همه ادارات در مواقع بحران با شهرداری شاهین شهر گردید.
گفتنی است اعضای مدیریت بحران شهرداری شاهین شهر هریک به بیان پیشنهادهای خود پرداختند.

 


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید