راه اندازی بیش از نیمی از اتوبوس های متوقف سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: در چند ماه گذشته حسب دستور حمید عشقی شهردار شاهین شهر مبنی بر راه اندازی 23 دستگاه اتوبوس متوقف گردیده سازمان، این موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: در حال حاضر بیش از نیمی از اتوبوس های متوقف شده به دست متخصصان و تعمیرکاران داخلی راه اندازی و به ناوگان حمل و نقل ملحق شده است.
اکرم خانی افزود : سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر دارای 14 خط و 267 ایستگاه درون شهری و 71 ایستگاه برون شهری است  و 71 اتوبوس فعال در این سازمان همشهریان عزیز را در دو بخش درون و برون شهری جابه جا می نمایند.
وی در بخشی از مصاحبه خود گفت: با توجه به شرایط اقتصادی و در راستای برنامه های حمایتی از قشر زحمتکش تاکسیران ،این سازمان ، لاستیک و روغن موتور با شرایط نیم بها بین رانندگان تاکسی توزیع نموده است . 
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر خاطر نشان نمود: در حال حاضر روزانه حدود 60 هزار شهروند و مسافر از ناوگان حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در قالب اتوبوس درون و برون شهری، مینی بوس و تاکسی استفاده می نمایند.

چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید