انجام معاینات دوره ای اتوبوسرانان سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر

در راستای سلامت و امنیت سفر، معاینات دوره ای اتوبوسرانان سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر انجام گردید

سعید اکرم خانی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: با توجه به اینکه سلامت و امنیت سفر ، از مطالبات مهم و به حق شهروندان عزیز در بهره گیری از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی است، بنابراین سنجش ،حفظ و ارتقای سطح سلامت جسمی، روحی و روانی افراد در بهترین شرایط از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است.
وی در ادامه افزود: در این راستا انجام معاینات دوره ای رانندگان زحمتکش به منظور بررسی و ارزیابی محیط کار و غربالگری در تشخیص به موقع و درمان بیماری ها و آسیب های ناشی از کار از اقدامات ویژه سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر است.
اکرم خانی خاطر نشان نمود: امیدواریم با انجام معاینات دوره ای و اقدامات پژوهشی بر روی عوامل زیان آور محیط کار و ارزیابی میزان سلامت اتوبوسرانان بتوانیم سفر ایمنی برای شهروندان و مسافران داشته باشیم.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شاهین شهر تصریح نمود: معاینات پزشکی دوره ای در کنار دوره های آموزشی  از قبیل اطفاء حریق ، بازآموزی قوانین راهنمایی و رانندگی ،کنترل خشم و استرس برای اتوبوسرانان برای افزایش کیفیت سرویس دهی انجام شده است.

 


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید