معرفی سرپرست جدید شهرداری شاهین شهر

با حضور رئیس و برخی از اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، معاونان و مدیران شهرداری، سرپرست جدید شهرداری شاهین شهر معرفی گردید

نرگس السادات موسوی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در جلسه معارفه سرپرست جدید شهرداری شاهین شهر گفت : سمت ها و منصب ها زود گذر و فانی هستند ، بنابرین شایسته است تا زمانی که مشغول انجام وظیفه هستیم در راستای خدمت رسانی هر چه بیشتر به خلق خدا و کسب رضای خداوند متعال از هیچ کوششی فروگذار نباشیم.
وی در ادامه از تلاش ها و زحمات حمید عشقی شهردار سابق شاهین شهر تشکر نمود و از سرپرست جدید شهرداری خواست با توان مضاعف برنامه ها و اهداف شهرداری و شورای اسلامی شهر را به پیش ببرند.
رئیس شورای اسلامی شاهین شهر خاطر نشان نمود: امیدواریم با عنایات حق تعالی و همکاری و مساعدت یکدیگر بتوانیم خدمات ارزشمندی به شهر و شهروندان گرانقدر ارائه نماییم.
حمیدرضا فدایی سرپرست جدید شهرداری شاهین شهر نیز در این جلسه با تشکر از حسن اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر گفت: به طور یقین همه مناصب یک امانتند که باید در این راستا این امانت را به درستی حفظ و در زمان مقرر به دیگری سپرد.
وی در ادامه ضمن قدردانی از تلاش های شبانه روزی شهردار اسبق شاهین شهر  گفت: امیدواریم با یاری یکدیگر بتوانیم در عین رعایت اخلاق مداری با تمام توان و به بهترین کیفیت ممکن به کار و تلاش در راستای اهداف عالیه شهرداری بپردازیم.
گفتنی است در این جلسه حمیدرضا فدایی به عنوان سرپرست جدید شهرداری شاهین شهر معرفی گردید.

 


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید