از خانواده های معظم شهدای شاهین شهر تکریم شد

به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و روز تکریم مادران و همسران شهدا، از خانواده های معظم و معزز شهدای شاهین شهر تکریم و تجلیل به عمل آمد

اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهرومیمه در این مراسم گفت: شهدا قطعاً نزد خداوند از درجه بالایی برخوردار هستند زیرا این عزیزان در راه خدا، اسلام و میهن اسلامی جان‌فشانی کردند که این مهم حاصل استجابت دعای مادران شهدا در حق فرزندانشان است.

وی در ادامه با بیان اینکه شهدای گرانقدر و خانواده‌های آنان مایه عزت، اقتدار و آبروی کشور هستند اظهار داشت: تکريم خانواده جانبازان و خانواده معظم شهدا بر ما واجب و يک تکليف الهی است چراکه ما هرچه داريم از ايثارگري هاي جانبازان و شهداي عزيز و همچنين صبوري و شکيبايي خانواده معزز آنها است.

حمیدرضا فرهنگ شهردار شاهین شهر نیز در حاشیه مراسم تکریم از خانواده های معظم شهدای شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: تجدید میثاق با شهدا و تکریم و تجلیل از خانواده‌های معظم ایشان یکی از مهم‌ترین وظایف ما است.

وی در ادامه افزود: خانواده های معزز شهدا و ایثارگران با متانت و صبوری خود درس بزرگی به همگان دادند و ثابت نمودند برای حفظ انقلاب اسلامی و گسترش اسلام ناب محمدی وفادارترین نیروی اسلام و انقلاب هستند.

فرهنگ تصریح نمود: آرامش، امنيت و سرافرازی نظام مقدس جمهوری اسلامي را مدیون خون شهدا و رشادت و از خودگذشتگی جانبازان و صبر و استقامت خانواده این عزیزان هستیم .

گفتنی است در این مراسم از خانواده های معظم شهدای شاهین شهر با اهداء لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

          

چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید