شهرداری شاهین شهر پیشرو در ارائه انواع خدمات به شهروندان

شهرداری شاهین شهر علی رغم مشکلات اقتصادی ولی در توسعه و آبادانی شهر کوشا و پرتوان بوده است

در جلسه ای با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان ، مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها و مدیر کل دفتر فنی ، امور عمرانی ، حمل و نقل و ترافیک استانداری ، فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه، شهردار شاهین شهر و شهرداران شهرستان مسائل و مشکلات شهرستان شاهین شهر و میمه بررسی شد.
حجت الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در این جلسه ضمن تشکر از تشکیل این جلسه گفت: خوشبختانه در شهرستان شاهین شهر و میمه ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار خوبی وجود دارد که می توان با همکاری و همفکری همه ادارات و دستگاه ها این ظرفیت های بالقوه را به بالفعل تبدیل نمود.
وی در ادامه گفت : شاهین شهر یک شهر توسعه یافته در بخش های مختلف اعم از عمرانی، فرهنگی ، ورزشی و رفاهی است و شهرداری شاهین شهر علی رغم مشکلات اقتصادی ولی در توسعه و آبادانی شهر کوشا و پرتوان بوده است.
غلامی با اشاره به پروژه متروی شاهین شهر به اصفهان اظهار داشت: یکی از خدمات ارزشمند در ناوگان حمل و نقل شهری احداث پروژه مترو است که شهرداری شاهین شهر اقدامات و رایزنی های بسیار خوبی در این خصوص انجام داده که امیدواریم این مهم به سرانجام برسد.
حمید عشقی شهردار شاهین شهر نیز در این جلسه ضمن عرض خوش آمدگویی گفت: خوشبختانه پروژه های مختلف عمرانی شهرداری در سطح شهر علی رغم شرایط نامساعد اقتصادی بدون وقفه درحال احداث است.
وی در ادامه احداث میدان شهدا، محوطه سازی فضای سبز بوستان سهراب سپهری، احداث ساختمان شهرداری شاهین شهر، تکمیل فاز 2 بوستان محله ای مسکن مهر، احداث آبریزگاه واقع در بوستان محله ای مسکن مهر، احداث بوستان حاشیه بلوار امام (ره) حدفاصل خیابان های عطار و آیت الله طالقانی، احداث فاز 2 بوستان حافظ شمالی، زیر سازی و جدول گذاری معابر سطح شهر، بدنه سای مسیل، احداث بوستان امامت و پیاده رو سازی سطح شهر را از جمله پروژه های عمرانی فعال شهرداری در نقاط مختلف شهر عنوان نمود.  
عشقی با اشاره به فعالیت سازمان های وابسته به شهرداری افزود: سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی با دارا بودن فرهنگسراها و ورزشگاه ها و ارائه بیش از پانصد برنامه متنوع در طول سال سهم ویژه ای در ترویج فرهنگ،هنر و ورزش در بین شهروندان به خصوص نونهالان، نوجوانان و جوانان دارد.
عشقی گفت : بحران آب و اقلیم خشک شاهین شهر یکی از مشکلات و چالش های سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری در موضوع نگهداری فضای سبز موجود در شهر است و با وجود این مشکلات با مدیریت ،کارکنان و باغبانان خدوم این سازمان و تلاش های شبانه روزی آنان خوشبختانه به فضای سبز شهر خسارتی وارد نگردید.
شهردار شاهین شهر با بیان فعالیت جان برکفان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گفت: این سازمان با داشتن چهار ایستگاه آتش نشانی در نقاط مختلف شهر و نیروهای مجرب، خدمات ویژه ای در محدوده شهر و در خارج از محدود شهرستان حتی استان انجام می دهد.
وی جابه جایی حدود شصت هزار شهروند شاهین شهری توسط ناوگان حمل و نقل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری را یکی از اقدامات مهم در شهر عنوان نمود و خاطر نشان ساخت: در این راستا برای رفاه حال شهروندان مطالعات و رایزنی ها در مورد راه اندازی پروژه متروی شاهین شهر به اصفهان صورت گرفته که امیدواریم امسال کلنگ احداث آن به زمین زده شود.  
عشقی گفت : چهار معاونت فنی و عمرانی، اجرایی و خدمات شهری، شهرسازی و پشتیبانی و توسعه  هریک سهم ویژه ای در عمران و آبادانی شاهین شهر و رفاه حال شهروندان دارند.
شهردار شاهین شهر ایجاد فرصت های سرمایه گذاری جدید و مشارکت با سرمایه گذاران مطرح در راستای کسب درآمدهای پایدار و نیز ایجاد اشتغال جوانان را از نیازهای ضروری در شهر ذکر نمود.
وی خاطر نشان نمود: امیدواریم با همکاری اعضای شورای اسلامی شهر ،تلاش کارکنان و دیگر مسؤولان بتوانیم تا نیمه دوم سال جاری بسیاری از پروژه های عمرانی در سطح شهر را به نتیجه رسانده و تقدیم شهروندان ارجمند شهر نماییم.
شهردار شاهین شهر همچنین از مساعدت ها و همدلی های اعضای شورای اسلامی شاهین شهر در کلیه اقدامات و فعالیت های شهرداری تشکر و قدردانی نمود.
گفتنی است در این جلسه شهرداران شهرستان هریک به بررسی مسائل و مشکلات شهرها پرداختند.

 


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید