برگزاری مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای شاهین شهر

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر با حضور مسؤولان ادارات و نهادهای شهر گلزار شهدای شاهین شهر غبارروبی و عطر افشانی شد

اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهرومیمه در اين مراسم با گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: شهدا والامقام زنده حقيقي و نمادي براي همه مسلمانان و چراغ راه خدمت مسئولان هستند .

وی در ادامه افزود: شهدا نقش موثري در اعتلاي ارزش هاي ديني و اعتقادي داشتند و ما در هر حال وظيفه داريم پاسدار خون شهداباشيم و زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا و تجديد بيعت با آنها وظيفه همه است .

فرهادی غبار روبی مزار مطهر شهدا را جلوه ای از سپاس و قدردانی افراد صالح و پاکی دانست که با خون پاک خویش غبار ظلم و وابستگی را از چهره ایران اسلامی زدودند​.

حمیدرضا فرهنگ شهردار شاهین شهر نیز در حاشیه مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: امروز عزت ، امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران به برکت خون شهیدان گرانقدر است.

وی در ادامه تصریح نمود: همان طور که شهدای گرانقدر در جنگ تحمیلی در سنگر دفاع مقدس از نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کردند ما نیز امروز باید در سنگر خدمت به مردم لحظه ای غفلت نکرده و حافظ خون شهدا ، آرمان های امام خمینی (ره) و گوش به فرمان رهنمودهای رهبر فرزانه مان باشیم.

گفتنی است قرائت زیارت عاشورا و اهداء گل از جمله برنامه های مراسم غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدای شاهین شهر بود.

    


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید