آیین بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرداری شاهین شهر

به مناسبت هفته دولت پروژه های عمرانی شهرداری شاهین شهر توسط مسؤولان با اعتباری بالغ بر هشتاد میلیارد ریال به بهره برداری و کلنگ زنی گردید.

حجت الله غلامی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در آیین بهره برداری و کلنگ زنی پروژه های عمرانی شهرداری گفت: خوشبختانه مجموعه مدیریت شهری شاهین شهر با تلاش های بسیار در راستای اعتلای زندگی شهرنشینی و آبادانی شهر گام های اساسی برداشته است و این مهم را باید به مردم خوب و فهیم شاهین شهر تبریک گفت.
محمدعلی عزیزی سرپرست شهرداری شاهین شهر نیز در این آیین ضمن عرض خیر مقدم به حضار گفت: شهرداری علی رغم مشکلات مالی در راستای خدمتگزاری به شهروندان فهیم شهر از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد بود و افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی با اعتباری بالغ بر هشتاد میلیارد ریال سند معتبر این ادعاست.
وی در ادامه از حمایت ها و پشتیبانی های همه اعضای شورای اسلامی شاهین شهر برای پیشبرد اهداف عالیه شهرداری و توسعه هرچه بیشتر شهر تشکر نمود.
سرپرست شهرداری شاهین شهر همچنین از شهروندان خوب و صمیمی شاهین شهر که در مدت اجرای پروژه های شهرداری صبر و شکیبانی نموده اند تشکر ویژه کرد .
شایان ذکر است کلنگ زنی استقرار فلافل فروش ها در محل مجموعه تفریحی – گردشگری شاهین شهر به منظور ساماندهی و ایجاد شرایط بهتر برای فعالیت آنان ، همچنین افتتاح نخستین اتوبوس ویژه جانبازان و معلولان و بهره برداری از فاز 2 بوستان مسکن مهر در راستای رسیدگی و توجه بیشتر به محله های کمتر توسعه یافته از جمله پروژه هایی بود که با حضور مسؤولان صورت گرفت.

 


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید