همدلی و وفاق شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر برای خدمت بیشتر به شهروندان

شهردار، معاونان، رؤسای سازمان های وابسته به شهرداری و برخی از مدیران شهرداری شاهین شهر با رئیس جدید شورای اسلامی شاهین شهر دیدار و برگزیده شدن و پذیرش این مسؤولیت را به وی تبریک عرض نمودند.

حمید عشقی شهردار شاهین شهر در این دیدار ضمن اعلام آمادگی بیش از پیش شهرداری، همدلی و وفاق شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر را برای خدمت به شهروندان فهیم شهر ضروری دانست.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 70 درصد پروژه های عمرانی مصوب شورا در سطح شهر شروع و امیدواریم در ماه های آینده بقیه پروژه های مصوب نیز در سطح شهر آغاز گردد.
عشقی خاطر نشان نمود: به لطف خداوند متعال در حال حاضر شاهین شهر در استان اصفهان موقعیت بسیار خوبی دارد و مسؤولان ارشد استان نیز در راستای اقدامات مطلوب عمرانی شهرداری شاهین شهر، نگاه ویژه ای به این شهرداری دارند.
شهردار شاهین شهر با اشاره به پروژه عظیم متروی شاهین شهر به اصفهان گفت: خوشبختانه با پیگیری ها و رایزنی های متعدد، مراحل صدور مجوز مترو به انتها رسیده است و کلنگ زنی آغاز این پروژه در آینده ای نزدیک ، برگ زرینی برای شهرداری و شورای اسلامی دوره پنجم خواهد بود.
نرگس السادات موسوی رئیس جدید شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این دیدار ضمن خوش آمدگویی گفت: امیدوارم شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر بیش از گذشته با وحدت و همدلی گام های استوارتری برای شهر و شهروندان ارجمند برداشته و اثرهای ماندگاری را به دنبال داشته باشد.
وی در ادامه با تشکر از اقدامات عمرانی شهرداری در سطح شهر افزود: امیدواریم با الطاف ذات باری تعالی و همکاری یکدیگر در سال جاری همه پروژه های عمرانی مصوب شورا را در سطح شهر به سرانجام رسانده و تقدیم شهروندان فهیم شهر نماییم.
 
 

 


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید