احداث قبور دوطبقه در آرامستان بهشت معصومه(س) شاهین شهر

در آینده نزدیک قبور دو طبقه در آرامستان بهشت معصومه(س) شاهین شهر احداث می شود

محمدرضا ابراهیم پور مدیر آرامستان بهشت معصومه(س) شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: با توجه به افزایش خاکسپاری در این آرامستان ، قطعه زمینی به مساحت 3256 متر مربع به قبور دو طبقه اختصاص یافته است.
وی در ادامه افزود: کارشناسی های متعددی در مورد قبور دو طبقه شده است و نقاط ضعف آن مرتفع گردید و با معرفی پیمانکار عملیات اجرایی قبور مذکور در آرامستان بهشت معصومه(س) آغاز خواهد شد.
ابراهیم پور در بخشی از مصاحبه خود به احداث حوض آب در برخی از قطعات با کمک خیران و آبرسانی مستمر به آنان، انجام کلیه امور مربوط به تغسیل، تکفین، تلقین و خاکسپاری و دریافت هزینه بر اساس قانون، انجام امور خاکسپاری بدون دریافت هزینه و صرفاً با ارائه کارت شناسایی معتبر( در راستای تکریم مراجعان مبلغ پس از خاکسپاری دریافت می گردد)، واگذاری سالن های آرامستان برای برگزاری مراسم ها به صورت رایگان، احداث پنج غرفه به منظور رفاه حال شهروندان، شستشوی گلزار شهدا به صورت هفتگی، برقراری روشنایی در کل آرامستان، احداث معابر معابر برای عبور و مرور معلولان اشاره نمود.
مدیر آرامستان بهشت معصومه(س) شهرداری شاهین شهر خاطر نشان نمود: مدیریت و کارکنان آرامستان تلاش نموده اند با توجه به شرایط روحی مراجعان به آرامستان  تا حد امکان با ایجاد فضایی مناسب و انجام امور خانواده درگذشتگان تسلی خاطر آنان را فراهم آورند. 

 


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید