حضور همیشگی نیروهای توانمند و وجود تجهیزات کامل در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر در حوادث مختلف

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان به همراه سرپرست شهرداری و معاون فنی و عمرانی شهرداری شاهین شهر به طور سرزده از نیروها و تجهیزات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر بازدید به عمل آوردند.

منصور شیشه فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در این بازدید گفت: نظم و دقت، انعطاف پذیری ، اطاعت از فرماندهی عملیات، ایثارگری و به روز بودن از ویژگی های یک آتش نشان است که نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر تمامی این خصوصیات را دارا هستند.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر مجهز به نیروهای متخصص و توانمند و تجهیزات کامل است که ضمن خدمات رسانی در حوادث حوزه شهری، در حوادث خارج از محدوده استان نیز حضور یافته و موفق عمل می نمایند.          
شیشه فروش تصریح نمود: با توجه به وجود صنایع بزرگ و کوچک و قرار گرفتن دو آزادراه در غرب و شرق شاهین شهر، ضروری است نیروهای سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر همراه با تجهیزات همواره در آماده باش کامل باشند  و این مهم تحقق یافته است.
وی همچنین اظهار داشت: با توجه به شروع فصل بارندگی ستاد سیل شهرداری تشکیل و نقاط قوت و ضعف بررسی گردد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان در بخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد: به همت و تلاش نیروهای جان برکف سازمان آتش نشانی های استان اصفهان، 42 درصد حوادث شهری در استان نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. 
محمد علی عزیزی سرپرست شهرداری شاهین شهر نیز در این بازدید ضمن عرض خیر مقدم به مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: خوشبختانه نیروهای جان برکف سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شاهین شهر مستقر در چهار ایستگاه نقاط مختلف شهر با تعهد و تخصص خود همراه با تجهیزات کامل در حوادث حضور یافته و جان و مال همشهریان را از خطرهای احتمالی نجات می دهند.
وی در ادامه ضمن اشاره به آموزش های شهروندی سازمان آتش نشانی گفت: از آنجایی که پیشگیری حوادث از اهمیت ویژه ای برخوردار است، کارشناسان مجرب سازمان در طول سال آموزش های متنوعی برای پیشگیری و یا مقابله با حوادث از سنین کودکی تا بزرگسالی به همشهریان ارائه می دهند. 
عزیزی با توجه به شروع فصل بارندگی و آماده باش تمامی نیروهای مربوطه برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی اظهار داشت : نیروهای عملیاتی و خدمات رسان شهرداری در راستای آسایش و رفاه همشهریان فهیم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی نمایند. 
                                           

 


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید