شور حسینی در عاشورای حسینی شاهین شهر

همزمان با روز عاشورا و همراه با دیگر شیفتگان حسینی در سراسر جهان،مردم مؤمن و ولایی شاهین شهر در سوگ سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) به عزاداری پرداختند.

مراسم عاشورای حسینی با حضور مسؤولان ادارات و نهادهای شاهین شهر و محبان به اهل بیت(س) برگزار گردید.
محمدعلی عزیزی سرپرست شهرداری شاهین شهر در حاشیه این مراسم سوگواری در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: مراسم های عزاداری سید الشهداء (ع) ظرفیت های بسیار مهم و مناسبی برای تبیین فلسفه قیام عاشورا و ظلم ستیزی هستند و حضور پرشور مردم در این مراسم های معنوی نشان از عشق و ارادت مسلمانان به امام حسین (ع) و ائمه اطهار (ع) دارد.

نرگس السادات موسوی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز اظهار داشت: حضور جوانان و نوجوانان در هیئت های عزاداری و محافل اهل بیت(ع) نشان از این دارد که جوانان با فرهنگ عاشورا کاملاً  آشنا هستند و با عشق به امام حسین(ع) و یاران باوفایش در این مراسم ها حضور پیدا می نمایند و تا وقتی تفکر عاشورایی در جامعه حاکم است دشمن نمی تواند به فرهنگ و اعتقادات ما خدشه ای وارد نماید.
شایان ذکر است عاشقان و سوگواران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) در قالب دسته های عزاداری در بلوار امام (ره) شاهین شهر به عزاداری پرداختند و هنگام اذان ظهر به یاد آخرین نماز سرور و سالار شهیدان نماز ظهر و عصر را به جماعت برگزار نمودند.


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید