عطرافشانی قبور مطهر شهدای شاهین شهر به مناسبت هفته دولت

به مناسبت هفته دولت و یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر، با حضور مسؤولان ادارات و نهادهای شاهین شهر، قبور مطهر شهدای شاهین شهر عطرافشانی گردید.

احمدرضا پری تبار سرپرست شهرداری شاهین شهر در حاشیه این مراسم در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: یقینا" اقتدار و جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به برکت خون پاک جوانان از خودگذشته ای است که در دوران انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی جانفشانی کرده و خون خود را نثار اهداف و ارزش های اسلامی نمودند.

پری تبار خاطر نشان نمود: شهداء به ما درس استقامت، ایثار، شهادت طلبی و اطاعت از ولایت دادند و ما هرچه داریم از برکت خون این شهدا است که باید حفظ گردد.

علی فتحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر ضمن ادای احترام به همه شهدای والامقام گفت: همانطورکه شهدای گرانقدر در جنگ تحمیلی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع نمودند ما نیز امروز باید در سنگر خدمت به مردم لحظه ای غفلت نکرده و حافظ خون شهدا ، آرمان های حضرت امام خمینی (ره) و گوش به فرمان رهنمودهای رهبر فرزانه مان ( مدظله العالی ) باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: بار دیگر در کنار شهدا عهد و پیمان می بندیم که همواره به آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران پایبند خواهیم بود.

گفتنی است این مراسم ‌معنوی که با همکاری روابط عمومی شهرداری شاهین شهر و اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برگزار گردید،حضار با نثار فاتحه و عطر افشانی مزار شهدا بار دیگر با آرمان‌های‌ حضرت امام خمینی (ره)،منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و شهدای انقلاب اسلامی ایران به خصوص شهیدان گرانقدر رجایی و باهنر تجدید میثاق نمودند.


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید