آیین بهره برداری از سیستم مکانیزه گلاب پاش برای نخستین بار در گلزار شهدای شاهین شهر

به مناسبت عید سعید خم برای نخستین بار در کشور سیستم مکانیزه گلاب پاش در کنار قبور پاک و مطهر شهدای شاهین شهر با حضور سرپرست شهرداری،رئیس شورای اسلامی شاهین شهر، رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان شاهین شهرومیمه، جمعی از معاونان و مدیران شهرداری افتتاح گردید.

علی عرب رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر در این آیین ضمن خوش آمدگویی به حضار گفت: با تأکیدات احمد رضا پری تبار سرپرست شهرداری شاهین شهر راه اندازی سیستم مکانیزه گلاب پاش در راستای تکریم و پاسداشت شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ایران بوده که با راه اندازی آن فضای خاص معنوی در گلزار شهدای شاهین شهر طنین انداز شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه این اقدام کوچک ترین خدمت به شهدای عزیز و خانواده های معظم آنهاست گفت: سیستم گلاب پاش از ابداعات کارشناسان سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر بوده و در کشور بی نظیر است.

احمدرضا پری تبار سرپرست شهرداری شاهین شهر و علی فتحی رئیس شورای اسلامی شهر در این مراسم هر یک بر ادامه راه و حفظ ارزش های شهدای والامقام تأکید و از اقدام فرهنگی سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر تشکر نمودند.

 

              


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید