بازدید سرپرست شهرداری شاهین شهر از طرح های جدید سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری

همزمان با دهه ولایت، طرح های جدیدی از سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر در سطح شهر اجرا گردیده که سرپرست شهرداری از این طرحها بازدید به عمل آوردد.

احمدرضا پری تبار سرپرست شهرداری شاهین شهر در این بازدید گفت: خوشبختانه سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری اقدامات بسیار مطلوبی در راستای زیباسازی سیمای شهر و ایجاد روحیه شادی و نشاط شهروندان ارجمند در نقاط مختلف شهر فراهم نموده که در تلاشیم این اقدامات در تمام نقاط شهر انجام شود.

وی در ادامه از تلاش های شبانه روزی کارکنان و باغبانان دلسوز سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری در راستای حفظ و توسعه فضای سبز شهر تشکر نمود.

علی عرب رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شاهین شهر نیز در جریان  این بازدید گفت: به منظور تنوع بخشیدن به فضای سبز و ایجاد جلوه‌های زیبا طرح های جدیدی در نقاط مختلف سطح شهر اجرا نموده ایم.

وی خاطر نشان نمود: در راستای ارتقای مؤلفه های زیست پذیری در شهر، سعی در تنوع بخشیدن به فضای سبز شهری و زیباسازی منظر شهری داشته تا فضای سبز در افزایش نشاط اجتماعی بدرستی ایفای نقش نماید.

رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری شاهین شهر از زحمات باغبانان و کارشناسان خدوم سازمان تشکر و از شهروندان محترم شهر دانش و خلاقیت خواست ایده ها و نظرات خود را در راستای طراحی فضای سبز با واحد طراحی سازمان در میان گذارند.

   

چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید