پیام تبریک سرپرست شهرداری،رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به مناسبت روز خبرنگار

متن پیام بدین شرح است:

روز خبرنگار، روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی  و تکریم خبرنگار، تکریم آگاهی و امید است.

 

هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند که در مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند.

 

روز خبرنگار یادآور مجاهدت خبرنگارانی است که جان در کف اخلاص گذاشتند تا رسالت خود را به سرانجام رسانند، خبرنگارانی که به رسالت خطیر خود در عرصه اطلاع رسانی، ایمان دارند و دانستن را حق مردم می دانند و با رعایت اخلاق حرفه ای، با شجاعت در جهت نهادینه شدن حقوق شهروندی و تنویر افکار عمومی تلاش می‌کنند.

این روز برگ زرینی از تقویم رسانه و فرصتی برای ارج نهادن به قداست قلم و تلاش و مسئولیت خبرنگاران بعنوان پرچمداران وادی قلم و آگاهی رسانی به جامعه است.

بدین وسیله   ضمن گرامیداشت یاد و خاطره خبرنگار شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به همه اصحاب رسانه و فعالان عرصه اطلاع‌رساني به خصوص اهالی خبر شاهین شهر تبريك و تهنیت عرض نموده ، از خداوند متعال برای آن مجاهدان بي ادعاي عرصه، آگاهی بخشی و دانش افزایی آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق در تمام مراحل زندگی مسألت داریم.


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید