پیام مشترک سرپرست شهرداری ،رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به مناسبت عید سعید غدیر خم

در این پیام آمده:

الْحَمْدُ للَّه الَّذی جَعَلَنَا منَ الْمُتمسّکین بولایة أَمیر الْمُؤْمنینَ وَ الْأَئمَّة عَلَیْهمُ السَّلاَمُ

به راستی واقعه غدیرخم عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عمیق عدالت خواهی سعادت بشری را به عینیت رساند و امید به هدایت الهی را تجسم بخشید.

غدیر روز اکمال دین، اتمام نعمت و موجب خشنودى خداست؛ غدیر عصاره خلقت و خلاصه مکتب وحی است، غدیر،عید عدالت ،رهبرى و پیوند امامت و امت است.

عید غدیر، عید کمال دین، تجلی ولایت، رکن حیات معنوی انسان و خط مشی برای مسلمانان تا آخرین روز دنیاست که عصاره آن در جمله «مَنْ کُنْتُ مَوْلاه فهذا عَلیٌ مَوْلاه» تجلی می‌یابد.

درحال حاضر که پرچم ولایت فقیه به عنوان استمرار این حرکت الهی در دست با کفایت مرجع عالیقدر و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ایران است، بیعت مجدد خویش را در اطاعت از رهنمودها و فرمایشات معظمٌ لَه اعلام داشته و پیمان می بندیم با عزمی راسخ تر از پیش در راه تحقق آرمانهای والای این نظام مقدس گام نهیم.

بدین وسیله فرارسیدن این عید فرخنده و سعید، عید بزرگ مسلمانان را که عید اتمام نعمت الهی و اکمال دین است را به عموم مسلمانان و حق جويان و عدالتخواهان بويژه به شهروندان مؤمن و متعهد شاهین شهر تبريك و تهنیت عرض نموده، ان شاء الله خداوند دلهاي ما را با نور قرآن و ولايت روشن گرداند و مسير ما را علوي و زندگي ما را منور به عشق و مهر محمدي گرداند.


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید