پویش در خانه بمانید همچنان مطمئن ترین راه برای مقابله با ویروس کرونا

بازدید: 193

حیدر صادق گلی سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری در مصاحبه با واحد خبر شهرداری با اعلام اینکه متأسفانه موج دوم انتشار ویروس کرونا با شدت و فوتی های بیشتر آغاز گردیده است گفت: همچنان مطمئن ترین راه حل ممکن برای مقابله با ویروس کرونا در خانه ماندن است و شهروندان عزیز حتی الامکان از تردد در خارج از منزل خودداری نمایند و یا در صورت اجبار به صورت انفرادی عبور و مرور نمایند.

وی در ادامه با بیان اینکه شهروندان عزیز در ترددهای خارج از منزل حتما" از دستکش و ماسک استفاده نمایند گفت: شهرداری شاهین شهر نیز همچون گذشته آمادگی کامل برای پیشگیری و مقابله با این ویروس را دارد و در حال حاضر اقداماتی نظیر ضدعفونی و تعبیه تانکرهای آب بهداشتی همراه با مایع دستشویی در نقاط مختلف شهر را ادامه می دهد.

صادق گلی همچنین از تلاش ها و خدمات شبانه روزی کادر درمانی تشکر نمود و تصریح کرد: ان شاء الله با همیاری و وحدت یکدیگر بتوانیم از انتشار بیشتر ویروس کرونا جلوگیری نموده و با کشف واکسن این ویروس منحوس شاهد نابودی کامل آن در سطح جامعه و جهان باشیم.

سرپرست معاونت اجرایی و خدمات شهری شهرداری شاهین شهر در بخشی از مصاحبه خود به روزهای قرار دادن زباله در خارج از منازل اشاره نمود و اظهار داشت: بر اساس گزارش بازرسان معاونت و شهروندان متأسفانه بعضا" شاهد رها شدن زباله در مقابل درب همسایگان و یا در زمین های خاکی در سطح شهر هستیم که این مهم ضمن مخدوش نمودن سیمای شهری و آلودگی، از لحاظ اخلاقی و قانونی نیز دارای تبعات خاص خود است.

وی همچنین گفت: شهروندان عزیز زباله های خود را در زمان و ساعت مقرر و مشخص که توسط شهرداری اعلام شده در بیرون از منزل خود قرار دهند تا شاهد خرابی منظر شهری و آلودگی محیطی نباشیم.

چاپ