همدلی و وفاق شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر برای خدمت به شهروندان

احمدرضا پری تبار سرپرست شهردار شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری ضمن اعلام آمادگی بیش از پیش شهرداری در احداث و اجرای پروژه ها و برنامه ها، همدلی و وفاق شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر را مهم و ضروری دانست و گفت: خوشبختانه این مهم در راستای خدمت به شهروندان فهیم شهر اتفاق افتاده است.

وی در ادامه تصریح نمود: به لطف خداوند متعال شاهین شهر در استان اصفهان از لحاظ ظرفیت ها و پتانسیل های مختلف موقعیت بسیار خوبی دارد و ان شاء الله شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر بیش از گذشته با وحدت و همدلی گام های استوارتری برای شهر و شهروندان ارجمند برخواهند داشت.

سرپرست شهرداری شاهین شهر در بخشی از سخنان خود بابیان اینکه شاهین شهر به عنوان پایلوت شهرهوشمند انتخاب گردیده گفت: در این شهر معیارها و زیرساختهای یک شهر هوشمند از قبیل دانش و خلاقیت ، سطح سواد بالا، فرهنگ شهرنشینی و... وجود دارد و خوشبختانه تاکنون در این زمینه اقدامات مطلوبی در راستای رفاه حال شهروندان در شهرداری صورت گرفته است.

پری تبار با بیان اینکه ایجاد یک شهر هوشمند می تواند تأثیر بسزایی در فرهنگ شهرنشینی، عملکرد مدیریت شهری و از طرف دیگر بازتاب مثبتی در استان و کشور داشته باشد گفت: امیدواریم با ایجاد یک شهر هوشمند سطح کیفیت زندگی شهروندان بیش از پیش بهتر و شاهد توسعه همه جانبه شهر باشیم.

وی در پایان به پروژه های عمرانی در سطح شهر اشاره نمود و افزود: با تلاش و کوشش همکاران خدوممان پروژه های بسیار خوبی در دست اقدام می باشد که ان شاء الله با تلاش شبانه روزی در آینده نزدیک بهره برداری و تقدیم شهروندان گرانقدر خواهد شد.


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید