راه اندازی سامانه شهرنما در شهرداری شاهین شهر

شهرنما ، دومین سامانه از چهل و هشت سیستم هوشمند توسعه شهری است که توسط شهرداری شاهین شهر، راه اندازی گردید.

علیرضا جهانگیری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری با اعلام این خبر اظهار داشت: سامانه شهرنما مدل بومی شده سیستم های نگاشت سیار mapping)  (mobileدر ایران است که وظیفه شناسایی و دسته بندی عوارض شهری را بطور خودکار بر عهده دارد که همتراز با سایر کلان شهرها ، در شهرداری شاهین شهر نیز راه اندازی گردید.
وی در ادامه امکان بازدید مجازی با محدوده دید ۳۶۰ درجه از شهر در ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته را برای تمامی شهروندان بدون هیچگونه محدودیتی را از جمله قابلیتهای این سامانه برشمرد و گفت: با راه اندازی این سامانه علاوه بر کاهش زمان برداشت داده ها نسبت به شیوه های سنتی ، افزایش دقت برداشت داده ها تا حد میلیمتر انجام و در نتیجه هزینه ها کاهش چشمگیری می نماید.

جهانگیری اظهار امیدواری کرد: با توجه به اینکه شاهین شهر به عنوان پایلوت کشور برای اجرای سیستم هوشمند توسعه شهری انتخاب شده است، ان شاء الله در این خصوص شاهد تحولات چشمگیری در حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر خواهیم بود.

شایان ذکر است شهروندان ارجمند می توانند برای ورود به سامانه شهرنما از طریق سایت شهرداری به آدرس www.shaahinshahr.com  قسمت خدمات الکترونیک اقدام نمایند. 

گفتنی است سامانه هوشمند شهروند سپاری ، نخستین سامانه از چهل و هشت خدمت هوشمند شهرداری شاهین شهر نیز چندی پیش راه اندازی و تقدیم شهروندان عزیز گردید.


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید