دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با شهردار به مناسبت روز شهردار

به مناسبت سالروز شهادت سردار مهندس شهید مهدی باکری به عنوان اولین شهردار شهید و گرامیداشت روز شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، جمعی از معاونان و مدیران شهرداری با حضور در دفتر شهردار شاهین شهر این روز را به ایشان تبریک گفتند.

حسین ابراهیمی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید مهدی باکری و عرض تبریک روز شهردار گفت: توسعه و آبادانی شاهین شهر در عزم راسخ مدیران شهری و با تلاش های شبانه روزی شهردار و کارکنان شهرداری میسر گردیده است. وی در ادامه اظهار داشت: شهرداری شاهین شهر علی رغم مشکلات و موانع مالی، خدمات ارزشمندی برای توسعه و آبادانی شهر و نیز رفاه حال شهروندان عزیز انجام داده است که از مدیریت های شهردار تشکر و قدردانی می نمایم.

ابراهیمی خاطر نشان نمود: امیدواریم سال آینده بتوانیم گام های استوارتری در راستای خدمت رسانی به شهروندان گرامی و پیشرفت و آبادانی شهر برداریم. حمید عشقی شهردار شاهین شهر نیز در این دیدار ضمن خوشامدگویی به حاضران و گرامیداشت یاد و خاطره سردار مهندس شهید مهدی باکری گفت: شهید باکری در دو سنگر مدیریت شهری و جبهه حق علیه باطل از خود توانایی ها و رشادت های بی نظیری نشان داد که در این راستا مسؤولیت ما نیز در قبال مردم و مسؤولان سنگین تر می گردد و امیدواریم بتوانیم در راه خدمت به شهروندان فهیم از هیچ تلاش و کوششی دریغ ننماییم.

وی در ادامه افزود: خوشبختانه زیرساخت های خوبی صورت گرفته و امیداورم سال آینده با حمایت ها و همفکری های اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و تلاش های همکاران در شهرداری اجرایی خواهد شد. شهردار شاهین شهر تصریح نمود: آنچه ما را دلگرم و امیدوار می سازد حمایت های بی دریغ شهروندان، اعضای شورای اسلامی شهر ، مسؤولان و تلاش های شبانه روزی همکارانمان در شهرداری شاهین شهر است که از تمامی آنان تشکر و قدردانی می نمایم. شایان ذکر است سایر اعضای شورای اسلامی شاهین شهر نیز هریک روز شهردار را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی توفیق روز افزون در راستای خدمت رسانی به شهروندان ارجمند نمودند.


چاپ  

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید