ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

شعار سال مقام معظم رهبری باید به شکل یک تفکر در جامعه نهادینه شود

علی صالحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در دیدار با شهردار ، معاونان ، مدیران عامل سازمان های وابسته و مدیران ارشد شهرداری در محل شورای اسلامی شهر ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سالی سرشار از موفقیت برای حضار گفت: از آنجایی که امسال از سوی مقام معظم رهبری مزین به سال اقتصاد مقاومتی،اقدام و عمل گردیده است بنابراین  باید منویات ایشان به شکل یک تفکر در جامعه نهادینه شود.
وی در ادامه افزود: باتوجه به اینکه دنیای استکبار در حوزه های نظامی و فرهنگی نتوانسته به ملت ایران فشار وارد نماید ، مدتی است از حوزه اقتصادی وارد عمل گردیده  و با لطف خداوند تاکنون نتیجه ای نگرفته است.
صالحی گفت : عمل به شعار سال وظیفه همگانی است و شامل قشر خاصی نمی گردد  و کلیه کارکنان شهرداری شاهین شهر نیز باید شعار سال را در سرلوحه کار خود قرار دهند.
رئیس شورای اسلامی شاهین شهر از شهردار سختکوش،پرتوان و دلسوز ، معاونان و مدیران شهرداری که علی رغم کمبودها و تنگناهای مالی بسیار خوب درخشیدند ، تشکر و قدردانی نمود.
صالحی در پایان از اعضای ستاد استقبال از مهمانان نوروزی شهرداری که در ایام نوروز شبانه روز  برای رفاه حال مسافران تلاش نمودند سپاسگزاری نمود.
حسین امیری شهردار شاهین شهر نیز در این دیدار ضمن عرض تبریک متقابل سال جدید به اعضای شورای اسلامی گفت: علی رغم مشکلات در بخش درآمدی شهرداری با عنایات خداوند و تلاش های همکاران در حوزه های مختلف و حمایت ها و پشتیبانی های شورای اسلامی شهر توانستیم مشکلات و ناملایمات را با موفقیت پشت سر بگذاریم.
وی تصریح کرد شهرداری در سال جدید با سرعت ،تلاش و همت مضاعف فعالیت های خود را شروع نموده تا به اهداف عالیه شورای اسلامی و شهرداری برای رشد و توسعه شاهین شهر دست پیدا نماید.
امیری تصریح کرد شهرداری شاهین شهر با الگو قرار دادن پیام نوروزی مقام معظم رهبری خود را پایبند به تحقق شعار معظم له دانسته و تلاش می نماید خدمتگزار خوبی برای شهروندان عزیز شاهین شهری باشد.
شهردار شاهین شهر گفت : همکاران در شهرداری از ۱۵ اسفند فعالیت خود را در ستاد استقبال از مسافران نوروزی در قالب ۱۵ کمیته شروع کرده اند و با توجه به اینکه توسعه و تنوع قومیتی در شاهین شهر زمینه را برای جذب بیشتر مسافر و گردشگر در این شهر فراهم نموده تا جایی که امسال ستاد نوروزی پذیرای حدود ۱۴ هزار مسافر نوروزی بوده که این رقم نسبت به سال گذشته ۴۵ درصد رشد داشته است.
اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این دیدار از طرف مردم فهیم شهر و شهرستان از شهردار ،معاونان، مدیران ، کارمندان و کارگران شهرداری شاهین شهر که در زیباسازی شهر در ایام نوروز نقش بی بدیلی و مهمی داشته اند تشکر و قدردانی نمود.

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

844407928 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.04,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.23,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.74,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...