ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

آیین بهره برداری از فاز 2 بوستان گل سرخ گلدیس

همزمان با روز درختکاری ، با حضور امام جمعه شاهین شهر ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ، بخشدار مرکزی شهرستان شاهین شهر و میمه ، مسؤولان شهر و شهروندان شاهین شهری فاز 2 بوستان گل سرخ گلدیس به بهره برداری رسید.

حسین امیری شهردار شاهین شهر در این آیین گفت: سیاست شهرداری و شورای اسلامی شاهین شهر توسعه و گسترش خدمات در تمام محلات شهر است.

 وی در ادامه افزود: مفتخریم با حمایت ها و پشتیبانی های شورای اسلامی شاهین شهر توانسته ایم در طی دو سال گذشته تاکنون 150 پروژه را در سطح شهر اجراء و اکثر آنان را به بهره برداری برسانیم و دوره چهارم شورای اسلامی شاهین شهر تنها دوره ای است که تمام پروژه هایی که در بودجه و برنامه پنج ساله پیش بینی شده است، اجرا و به اتمام خواهد رسید.

شهردار شاهین شهر گفت: در دو سال گذشته تاکنون بیش از پنج مرحله افتتاح پروژه توسط معاون رئیس جمهور ، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و استاندار اصفهان در سطح شاهین شهر داشته ایم و در چند روز آینده نیز چند پروژه دیگر به بهره برداری و تقدیم شهروندان ارجمند شاهین شهر خواهد شد و در بیست ماه گذشته خدمات مطلوبی در گلدیس از جمله احداث کلانتری ، احداث بلوار یادگار امام ، روکش آسفالت و پیاده روسازی معابر و احداث فاز 2 بوستان گل سرخ صورت پذیرفته است.

وی افزود: اجرا و احداث پروژه ها در شاهین شهر مشقت و سختی های خاص خود را به همراه داشته ولی آنچه ما را امیدوار می سازد حمایت های بی دریغ شهروندان ، شورای اسلامی شهر ، مسؤولان شاهین شهر و تلاش های شبانه روزی همکارانمان در شهرداری شاهین شهر و سازمان های وابسته است و با توجه به نزدیک شدن فصل بهار همه باید کمک نماییم ضمن زدودن ناپاکی های محیط اطراف خود ، دوستی و مودت را بین یکدیگر نهادینه نماییم. 

اسماعیل فرهادی رئیس شورای اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز در این مراسم گفت: اعضای شورای اسلامی شاهین شهر توجه ویژه به عدالت در ارائه خدمات به تمام شهروندان فهیم شهر دارند.

وی در ادامه  گفت : در سال جاری شهرداری شاهین شهر و شورای اسلامی شهر بیشترین خدمات را در گلدیس ارائه نموده اند و از زحمات شبانه روزی شهردار ، و کلیه کارکنان شهرداری و سازمان های وابسته شهرداری شاهین شهر تشکر نمود.

حجت الاسلام و المسلمین مرتضی ملکیان امام جمعه شاهین شهر نیز در این آیین گفت: اسلام در تمام ابعاد زندگی انسان احکام خاص خود را داشته و در این دین مقدس به لزوم حفظ منابع طبیعی و ایجاد فضای سبز و درختکاری تأکید شده است و شاهین شهر با توجه به وجود صنایع آلاینده در اطراف آن نیازمند فضای سبز و کاشت درخت است که خوشبختانه شهرداری شاهین شهر این مهم را به خوبی انجام داده است.

امام جمعه شاهین شهر از شهرداری شاهین شهر که در توسعه و آبادانی شهر تلاش های بی وقفه و شبانه روزی انجام می دهند قدردانی کرد.

حمیدرضا فدایی مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر نیز در مراسم افتتاح فاز 2 بوستان گل سرخ گلدیس ضمن خوش آمدگویی به حاضران گفت: مساحت فضای سبز در شاهین شهر حدود 325 هکتار می باشد که از این میزان 180 هکتار آن به بوستان های شهر اختصاص دارد بنابراین سرانه فضای سبز برای هر شهروند شاهین شهری حدود 20 متر مربع است و حدود 30 هکتار از فضای سبز در شاهین شهر به گلدیس اختصاص دارد و در سال جاری گلدیس در رأس توسعه فضای سبز به لحاظ نیازها و امکانات فضای سبز قرار داشته و خوشبختانه این امر به خوبی اجرایی گردیده است. 

مدیر عامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری شاهین شهر تصریح نمود: آنچه در این سازمان به عنوان وظایف و خدماتی که در اختیار مردم شریف شاهین شهر صورت می گیرد با حمایت های اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و هیئت مدیره سازمان تحقق می یابد . 

گفتنی است فاز 2 بوستان گل سرخ گلدیس با 3 هکتار مساحت و 15 میلیارد ریال اعتبار با حضور مسؤولان و مردم فرهیخته شاهین شهر به بهره برداری رسید و در حاشیه این مراسم به مناسبت روز درختکاری ضمن غرس نهال توسط مسؤولان و شهروندان در بوستان گل سرخ ،کودکان برخی از مهدکودک های شهر با نقاشی های خود این روز را به تصویر کشیدند . 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

844407928 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.04,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.23,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.74,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...