ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

آیین بهره برداری از هشت پروژه عمرانی، ورزشی و خدماتی شهرداری شاهین شهر

در مراسمی با حضور امام جمعه،فرماندار،شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی،معاونان و مدیران شهرداری و برخی از مسؤولان ادارات و نهادهای شاهین شهر، هشت پروژه عمرانی،خدماتی و ورزشی شهرداری شاهین شهر با اعتباری بالغ بر هفتاد میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
حسین امیری شهردار شاهین شهر در این آیین و در کنار قبور پاک و مطهر شهدای شهر با اشاره به پروژه های قابل افتتاح گفت: به دلیل حجم تردد وسایل نقلیه خصوصاً در روزهای پایان هفته و ترافیک زیاد اقدام به احداث کمربندی به طول حدود یک کیلومتر در ضلع شرقی آرامستان نموده ایم که در مدت شش ماه با اعتباری بالغ بر ده یازده میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
وی همچنین از احداث گلفروشی در ورودی آرامستان با مشارکت بخش خصوصی و اعتبار ده میلیارد ریال خبر داد.
امیری با اشاره به ساماندهی و اصلاح هندسی میدان های انتهای خیابان فردوسی با اعتبار هشت میلیارد ریال گفت: به دلیل عرض کم پل در این مکان و ایجاد مشکلات ترافیکی و تصادفات روزانه ،طول و عرض پل را به 22 و 12 متر گسترش داده و به همین نسبت خیابان های مجاور و نیز پیاده روها عریض تر گردید.
شهردار شاهین شهر گفت : احداث ده پارک محله ای و بزرگ برای کاهش آلودگی صنایع مجاور و رفع معضلات اجتماعی فاز یک بوستان سهراب سپهری به مساحت ده هزار متر مربع و اعتبار شش میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی است که تقدیم شهروندان عزیز گردید.
امیری با اشاره به نقش و جایگاه ویژه ورزش و کسب مقام های ملی و جهانی توسط ورزشکاران شاهین شهر افزود: در این راستا سه زمین چمن مصنوعی با مشارکت بخش خصوصی با اعتبار چهار میلیارد ریال در نقاط مختلف شهر احداث گردیده است.
شهردار شاهین شهر در ادامه اظهار داشت: روکش آسفالت،آسفالت تراشی و لکه گیری  معابر شهر با بیست و هفت میلیارد ریال اعتبار ، بدنه سازی مسیل با اعتبار چهار میلیارد ریال از دیگر پروژه هایی است که تقدیم شهروندان فهیم شاهین شهر گردید.
امیری در بخشی از صحبت های خود افزود : با بیان اینکه شهرداری شاهین شهر در آمدهای خود را از سه محل عوارض ساخت و ساز،عوارض ارزش افزوده و عوارض آلایندگی صنایع مجاور و منابع و امکانات شهرداری حاصل می نماید  و علی رغم کاهش نقدینگی و مشکلات مالی چند سال اخیر تاکنون هیچ پروژه ای را در سطح شهر تعطیل نکرده و طبق برنامه زمان بندی شده و برابر برنامه پنج ساله دوم توسعه شهر و بودجه سال 1395 تمام پروژه های شهرداری را طبق برنامه پیش برده ایم.
وی تصریح نمود: به منظور رفع نگرانی های آینده شهر برای تأمین منابع درآمدی از ظرفیت ها و سرمایه گذاران بخش خصوصی استفاده نموده تاجایی که تاکنون مبلغ 3500 میلیارد ریال قرارداد سرمایه گذاری در شهر منعقد گردیده و پروژه های آن عملیاتی گردیده است.
امیری در خصوص پروژه متروی شاهین شهربه اصفهان گفت: اقدامات در زمینه مجوزهای قانونی به مراحل پایانی رسیده و مصوبه شورای عالی ایمنی فنی وزارت راه و شهرسازی در آینده نزدیک به شهرداری شاهین شهر ابلاغ خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: طرح متروی شاهین شهر به اصفهان مصوبه شورای عالی ترافیک کشور بوده و هیچ مرجعی حق ابطال آن را نخواهد داشت.

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

844407928 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.04,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.23,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.74,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...