ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی از فعالیت های شهرداری شاهین شهر قدردانی کرد

 

در نشستی با حضور نماینده مردم شهرستان شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ، شهردار ، معاونان، مدیران عامل و برخی از مدیران شهرداری، گزارش روند پروژه ها،مسائل و مشکلات شهر توسط شهردار شاهین شهر ارائه گردید

حسین امیری شهردار شاهین شهر در این نشست ضمن خوش آمدگویی به نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: جناب آقای حاجی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی همواره در حل و فصل مسائل و مشکلات شهرداری با علاقه و روی باز پیگیر بوده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: در سال گذشته علی رغم مشکلات و ناملایمات مالی،توانسته ایم بیش از 90 درصد پروژه های عمرانی ، فرهنگی و رفاهی شهرداری در قالب 80 پروژه را عملیاتی نماییم.

امیری احداث یادمان شهدای گمنام ، بازارهای فدک و میلاد،سالن معراج بهشت معصومه(س) ،افزودن پنج دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی، ساختمان آتش نشانی مجموعه مسکن مهر ، مدرسه فدک ، مخزن ده هزار متر مکعبی ، آسفالت،جدول گذاری و زیرسازی سایت اداری ، سالن اجتماعات ساختمان نگارستان ، احداث هفت پارک محله ای ، کلانتری گلدیس ، کتابخانه مرکزی ساختمان نگارستان ، ساختمان اتوبوسرانی و شهرداری، فرهنگسرای خانواده ،کمپینگ شرق ، خانه فرهنگ دانش و خلاقیت ، پل مکانیزه سه راه خیابان عطار، خانه فرهنگ هنر ، آسفالت،جدول گذاری،مقاوم سازی قنات های سطح شهر و ده ها پروژه دیگر را از جمله پروژ های احداث شده یا در حال احداث در سال گذشته برشمرد.

شهردار شاهین شهر گفت :سرمایه گذاری در شهر فرصت های شغلی مطلوبی را ایجاد می کند و در این راستا در شاهین شهر بستر سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران مطرح فراهم گردیده است تا جایی که در سال گذشته شهرداری شاهین شهر توانسته 2700 میلیارد ریال قرارداد با سرمایه گذاران منعقد نماید که تاکنون در تاریخ شهرداری بی سابقه بوده است.

وی بازار فدک و میلاد، پروژه تجاری ، اداری و خدماتی نور، پروژه میدان امام حسین(ع) ، پروژه تجاری ،تفریحی خیابان آیت الله طالقانی، میدان میوه و تره بار شمال اصفهان ، پروژه تجاری،خدماتی خیابان شهید دکتر بهشتی را از جمله پروژه های احداث شده یا در حال احداث سرمایه گذاری در سطح شهر عنوان کرد.

امیری تصریح کرد: قصد داریم حجم قرارداد با سرمایه گذاران در سال جاری را به ده هزار میلیارد ریال برسانیم.

شهردار شاهین شهر ضمن اشاره به اینکه شهرداری شاهین شهر علی رغم مشکلات مالی خود در حل و فصل مشکلات ادارات و دستگاه های دیگر به عنوان بازوی پرتوان دولت مطرح شده است گفت: در سال گذشته شهرداری توانسته احداث و تکمیل مساجد سطح شهر، احداث مدرسه فدک، احداث کلانتری گلدیس، کمک به خیریه ها، احداث کلنیک فرهنگیان و ده ها خدمات دیگر به ادارات و نهادهای دولتی را انجام دهد.

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از گزارش مبسوط شهردار شاهین شهر در مورد وضعیت شهر و پروژه های احداث یا در حال احداث شهرداری گفت: بنده از طرف مردم فهیم شاهین شهر از شهردار ، شورای اسلامی شهر و همه عوامل شهرداری خصوصاً کارگران عزیز که در گرما و سرما زحمات نظافت و پاکیزگی شهر را می کشند تشکر و قدردانی می نمایم.

وی گفت : نقش شهرداری ها به علت وابستگی مردم به آنها و رضایت مندی مردم به شهرداری بسیار پررنگ و با اهمیت است و خوشبختانه شهرداری شاهین شهر در بین شهرداری های شهرستان توانسته نسبت به حجم جمعیتی بالا، کمترین نارضایتی مردمی را به خود اختصاص دهد که این مهم نشان از مدیریت توانمند شهردار ، شورای اسلامی شهر و دیگر عوامل شهرداری بوده است.

حاجی در این نشست از پیگیری مسائل و مشکلات شهرداری شاهین شهر در مراجع ذی صلاح خبرداد و افزود : با همکاری شهرداری شاهین شهر مسائل و مشکلات شهر را بررسی و حل و فصل خواهیم کرد.

نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از فعالیت های شهرداری شاهین شهر گفت : فعالیت های بسیار خوبی از سوی شهرداری شاهین شهر در سطح شهر صورت گرفته است و امیدوارم این خدمت رسانی همواره برای مردم عزیز شاهین شهر ادامه یابد.

 

 

 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

844407928 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.04,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.23,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.74,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...