ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

بازدید مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان از پروژه های شهرداری

 

در نشستی که با حضور شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر،مدیر عامل و معاون شرکت پالایش نفت اصفهان و برخی از معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر برگزار گردید ، حسین امیری شهردار شاهین شهر ضمن خوش آمدگویی به مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان و هیئت همراه در خصوص پروژه های انجام شده در سطح شهر اعم از یادمان شهدای گمنام،احداث پارک های محله ای ، اضافه کردن پنج دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی، سالن برگزاری مراسم های بهشت معصومه، بازار بزرگ میلاد،مدرسه فدک، کلانتری گلدیس و... همچنین پروژه های در حال احداث مانند فرهنگسرای خانواده،خانه فرهنگ دانش و خلاقیت، خانه فرهنگ هنر،پارک گلدیس،کمپینگ شرق، میدان سمبلیک ( امام حسین(ع) ، مجتمع تجاری،اداری و خدماتی نور، بازار بزرگ میوه و تره بار، پل مکانیزه سه راه عطار، پروژه بزرگ مترو، توضیحات کاملی را ارائه  و اظهار داشت : شهرداری شاهین شهر سهم حاصل از درآمد عوارض شرکت پالایش نفت اصفهان را صرف پروژه های عمرانی ،فرهنگی و رفاهی برای آسایش و رفاه حال شهروندان عزیز شاهین شهری نموده است و تعاملات مطلوب بین شهرداری و شرکت پالایش نفت اصفهان باعث رشد و انجام پروژه های مختلف در سطح شهر گردیده است.

امیری تصریح کرد: شرکت پالایش نفت اصفهان در پرداخت عوارض به شهرداری شاهین شهر همکاری و مساعدت مطلوبی داشته است.

علی صالحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر در این نشست ضمن قدرانی و تشکر از همکاری بسیار مطلوب شرکت پالایش نفت اصفهان با شهرداری شاهین شهر خواستار ادامه همکاری این شرکت عظیم با شهرداری شاهین شهر در راستای تکمیل و راه اندازی پروژه های فرهنگی،عمرانی و رفاهی در شهر گردید.

وی در ادامه افزود: با توجه به وجود نیروی انسانی تحصیل کرده و نیز نزدیکی شاهین شهر به شرکت پالایش نفت اصفهان پیشنهاد می شود شرکت پالایش نفت در زمینه جذب نیرو از بین جوانان نخبه و تحصیل کرده این شهر استفاده نماید.

لطفعلی چاوشی مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان در این نشست ضمن تشکر و قدردانی از میزبانی شهرداری شاهین شهر گفت: باید تصریح نمایم شرکت پالایش نفت اصفهان همواره در زمینه پرداخت عوارض با شهرداری شاهین شهر همکاری و مساعدت لازم را داشته است.

وی همچنین اظهار داشت: شرکت پالایش نفت اصفهان به دلیل همجواری با شاهین شهر می تواند در زمینه جذب و به کار گیری نیروی انسانی زبده و نخبه تعامل و همکاری داشته و بدین شکل می توانیم گام مؤثری در به ثمر رسیدن شعار اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل داشته باشیم.

همچنین مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان از پروژه های به بهره برداری رسیده و در حال احداث شهرداری شاهین شهر بازدید به کرد.

چاوشی مدیر عامل شرکت پالایش نفت اصفهان در بازدید از پروژه های عمرانی،فرهنگی و رفاهی شهرداری شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری شاهین شهر گفت: شاهین شهر، شهر بسیار شاداب و فعالی بوده و شهرداری فعالیت های بسیار خوبی در همه زمینه ها داشته است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شاهین شهر یکی از شهرهای بسیار زنده و پویا در استان می باشد گفت: خوشبختانه اقدامات عمرانی،فرهنگی،رفاهی و زیست محیطی مطلوبی برای رفاه حال شهروندان در این شهر توسط شهرداری صورت پذیرفته و شرکت پالایش نفت اصفهان مانند سال های گذشته همکاری خود را با شهرداری ادامه داده و آمادگی خود را در به ثمر رسیدن پروژ ه های عمرانی ،فرهنگی و رفاهی برای شهروندان عزیز شاهین شهری اعلام نموده و امیدواریم بتوانیم نقش و مشارکت مطلوبی در این زمینه داشته باشیم.

 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

844407928 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.04,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.23,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.74,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...