ارتباط با شهردار ارتباط با شورای شهر

اعلان ها

 

 

برگزاری مراسم روز جهانی کار و کارگر در تالار شیخ بهایی شاهین شهر

حسین امیری شهردار شاهین شهر در این مراسم ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر و نیز گرامیداشت روز معلم گفت: امروز مفتخریم میزبان کارگرانی عزیزی هستیم که به صورت شبانه روزی برای تمیزی و پاکیزگی سطح شهر، تلاش و همت می نمایند که این مهم بر هیچکس پوشیده نیست.

وی خاطر نشان کرد: جمع آوری روزانه 120 تن زباله و نظافت روزانه حدود 5 میلیون متر مربع در سطح شهر کار ساده ای نیست ولی با تلاش و از خودگذشتگی شما کارگران عزیز اینکار به آسانی انجام می شود.

شهردار شاهین شهر اظهار داشت: امروزه کارگران نقش بسیار مهمی در توسعه اقتصادی ، عمرانی و آبادانی هر شهری دارند و روز جهانی کار و کارگر فرصت مناسبی است که از کارگران پر توان و تلاشگر که با همت والای خود کار را عبادت و تلاش خود را در سر نوشت ملت و این مملکت مؤثر می داند ، تجلیل و قدردانی کرد.

 امیری تأکید کرد: شهرداری شاهین شهر از هیچ کوششی در زمینه رفاهی و معیشتی کارگران این شهرداری فروگذار نخواهد کرد.

شهردار شاهین شهر از زحمات شبانه روزی ربیعی مدیر عامل شرکت مدیریت پسماند شهرداری که همواره یار و مددکار کارگران خود بوده اند نیز تشکر نمود.

علی صالحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن تبریک روز جهانی کار و کارگر و نیز گرامیداشت روز معلم گفت: دست کارگر بوسیدنی است چرا که چرخ تولید به واسطه دستان تلاشگر کارگر در حال چرخش است.

وی در ادامه اظهارداشت: اساس پیشرفت هر کشوری را کارگران تشکیل می دهند و به حق آنها سرمایه های گرانقدری در میان آحاد جامعه هستند.

صالحی تصریح کرد: شهر ما به واسطه وجود کارگران ساعی و پرتلاش از لحاظ تمیزی و پاکیزگی در کشور مطرح گردیده که این ادعا هرساله از زبان مسافران نوروزی تأیید می گردد.

وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای اسلامی شاهین شهر همیشه یار و پشتیبان کارگران بوده و از حق آنان دفاع خواهند کرد.

محمدباقر ربیعی مدیرعامل شرکت مدیریت پسماند شهرداری شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن تبریک روز کار و کارگر و ارائه گزارش کارخانه بازیافت و اقدامات انجام شده در سطح شهر، از حمایت ها و پشتیبانی های شهردار و رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر که همواره یار و پشتیبان شرکت مدیریت پسماند بوده اند ، تشکر و قدردانی نمود.

وی حل مسائل رفاهی و معیشتی کارگران را از اولویت های شرکت مدیریت پسماند عنوان کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم از 14 نفر کارگر نمونه شرکت مدیریت پسماند شهرداری شاهین شهر با اهداء لوح سپاس و هدیه، تشکر و قدردانی به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

خدمات الکترونیک

آخرین اطلاعیه ها

میزان رضایت از خدمات شهرداری

میزان رضایت از خدمات شهرداری

844407928 [{"id":"1","title":"\u0639\u0627\u0644\u06cc","votes":"420","type":"x","order":"1","pct":37.04,"resources":[]},{"id":"2","title":"\u062e\u0648\u0628","votes":"150","type":"x","order":"2","pct":13.23,"resources":[]},{"id":"3","title":"\u0645\u062a\u0648\u0633\u0637","votes":"564","type":"x","order":"3","pct":49.74,"resources":[]}] ["#ff5b00","#4ac0f2","#b80028","#eef66c","#60bb22","#b96a9a","#62c2cc"] sbar 200 200 /index.php/component/communitypolls/poll.html?id=1&task=poll.vote&Itemid=141 MSG_ERROR_NO_SELECTION Please select either existing option or enter your own, however not both. MSG_THANK_YOU_NO_RESULTS COM_COMMUNITYPOLLS_LABEL_ANSWERS Votes ...