نخستین جلسه آمادگی ستاد سفر شهرداری شاهین شهر برگزار گردید

نخستین جلسه آمادگی ستاد سفر شهرداری شاهین شهر برگزار گردید 1536 1152 شهرداری شاهین شهر

حیدر صادق گلی معاون حوزه اجرایی و خدمات شهری و رئیس ستاد سفر شهرداری شاهین شهر در جلسه این ستاد گفت: باتوجه به گذشت یک سال از شیوع ویروس کرونا و فرهنگ سازی در این زمینه از سوی مردم،مقرر گردید سفر های نوروزی 1400 با عنوان مدیریت،ساماندهی و هدایت سفرهای مسؤولانه و ایمن صرفا” در استان ها و شهرهای سفید و زرد انجام شود.

وی در ادامه با بیان اینکه سفر به شهر و استان های نارنجی و قرمز کشور ممنوع است افزود: مسافرانی می توانند در نقاط سفید و زرد تردد نمایند که از قبل با هتل،مسافرخانه یا مدارس هماهنگی و رزرو انجام داده باشند در غیر اینصورت از ورود آنها ممانعت به عمل می آید.

صادق گلی در بخشی از سخنان خود به اقدامات شهرداری در نوروز 1400 اشاره نمود و اظهار داشت: جانمایی المان های نوروزی در نقاط مختلف شهر و ضدعفونی مستمر آنها، تأمین نور و روشنایی، گل کاری بوستان ها و میادین، فضاسازی سطح شهر، رنگ آمیزی و تبلیغات محیطی از جمله اقدامات در ایام نوروز است.

رئیس ستاد سفر شهرداری شاهین شهر تصریح نمود: ان شاءالله شهروندان عزیز با یاری و همیاری یکدیگر و رعایت شیوه نامه های بهداشتی نوروز و سالی سرشار از خوشی و زیبایی را آغاز نمایند.

گفتنی است در ستاد سفر شهرداری شاهین شهر هریک از اعضا به بیان نظرها و پیشنهادهای خود پرداختند.