معاونت جدید حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر معرفی شد

معاونت جدید حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر معرفی شد 1536 1152 شهرداری شاهین شهر

در مراسمی با حضور شهردار، معاونان و مدیران شهرداری، معاون جدید حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر معرفی گردید.

احمدرضا پری تبار شهردار شاهین شهر در این مراسم ضمن عرض خوش آمدگویی به معاون جدید حوزه شهرسازی و معماری گفت: بحمدالله معاون جدید از نیروهای باتجربه، مخلص، متعهد و متخصص در حوزه شهرسازی و معماری ست که تجارب ارزنده خود را در سمت های پیشین ارائه نموده است.

وی در ادامه به ظرفیت های موجود در حوزه شهرسازی به خصوص طرح تفصیلی اشاره نمود و گفت: طرح تفصیلی یکی از طرح های مهم در شهرداری است که ان شاءالله معاونت جدید با تجارب خود بتواند استفاده بهینه و حداکثری از این طرح در شهر نماید.

شهردار شاهین شهر چهارچوب و پیکره حوزه شهرسازی را بسیار اصولی و ضابطه مند عنوان نمود و از نیروهای این حوزه خواست با وحدت و یکدلی همراه با تجارب معاونت جدید گامی نوین برای توسعه و آبادانی بیشتر شهر و خدمت به شهروندان ارجمند بردارند.

معاون جدید حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر نیز در این مراسم ضمن تشکر از حسن اعتماد شهردار گفت: ان شاءالله در چهارچوب ضوابط و مقررات از تمام توان و تجارب خود برای پیشبرد اهداف شهر و شهرداری استفاده خواهم نمود.

وی در ادامه رمز موفقیت در حوزه شهرسازی و معماری شهرداری را وحدت و همکاری همه همکاران عنوان نمود و اظهار داشت: ان شاء الله بنده و همکاران عزیز با رعایت این مهم بتوانیم خدمات ارزشمندی را برای شهروندان شریف شهر انجام دهیم.

شایان ذکر است در این مراسم با حکم احمدرضا پری تبار شهردار شاهین شهر، افشین وزیری به عنوان معاون جدید حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر معرفی گردید.

افشین وزیری تهرانی   معاون جدید حوزه شهرسازی و معماری شهرداری شاهین شهر

متولد 1347

مدرک تحصیلی : کارشناسی عمران و کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری (بهسازی و نوسازی)

سوابق خدمتی: حدود 27 سال سابقه و خدمت در شهرداری اصفهان، معاون شهرسازی و معماری شهرداری خوراسگان ،معاون شهرسازی و معماری منطقه 15 شهرداری اصفهان، رئیس اداره گشت فنی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری اصفهان، سازمان مسکن و شهرسازی استان اصفهان.