برگزاری دومین همایش فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی و گام دوم

برگزاری دومین همایش فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی و گام دوم 1536 1152 شهرداری شاهین شهر

در طلوع چهل و دومین فجر انقلاب اسلامی ایران،دومین همایش سیاسی انقلاب اسلامی و گام دوم با موضوع دولت سازی و جامعه پردازی تمدن نوین اسلامی در تالار شیخ بهایی شاهین شهر برگزار گردید.

این همایش با حضور استاندار اصفهان، فرماندار شهرستان شاهین شهرومیمه، امام جمعه شاهین شهر، نماینده مردم شهرستان های شاهین شهرومیمه و برخوار در مجلس شورای، شهردار،رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر ،رئیس دادگستری و دادستان شهرستان شاهین شهرومیمه ،رؤسای ادارات شهر،خانواده معزز شهدا و مردم ولایتمدار شاهین شهر برگزار شد.

احمدرضا پری تبار شهردار شاهین شهر در این همایش با عرض خوش آمدگویی و تبریک ولادت با سعادت حضرت زهرای مرضیه(س) و ایام الله دهه مبارک گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره) آیینه تمام نمای یک انسان کامل از سوی خدواند بود که نه تنها مردم ایران بلکه مردم تمام دنیا را شیفته و مرید خود ساخت.

وی در ادامه خاطر نشان نمود: ان شاء الله برای پاسداری بیش از پیش انقلاب عزیزمان با یاری یکدیگر بتوانیم در این شرایط دشوار با خلوص نیت و توکل به خداوند متعال همواره در سنگر انقلاب اسلامی زیر پرچم ولایت فقیه خدمتگذار صادق و صدیقی باشیم.

شهردار شاهین شهر از امام جمعه شهر برای برگزاری دومین همایش فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی و گام دوم تشکر نمود.

علی فتحی رئیس شورای اسلامی شاهین شهر نیز در این همایش ضمن تبریک ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س) و دهه مبارک فجر گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تجدید میثاقی است خطاب به ملت ایران بویژه جوانان که به مثابه منشوری برای دومین مرحله خودسازی ، جامعه پردازی و تمدن سازی فصل جدید را برای جمهوری اسلامی ایران رقم خواهد زد.

موسی نجفی استاد پژوهشکده علوم انسانی و نجف لک زایی استاد دانشگاه باقرالعلوم(ع) به عنوان میهمانان ویژه این همایش هریک به بیان نقش و جایگاه ولایت فقیه در نظام جمهوری انقلاب اسلامی ایران در داخل و خارج کشور پرداختند.

شایان ذکر است دومین همایش فلسفه سیاسی انقلاب اسلامی و گام دوم، توسط امام جمعه شاهین شهر ،مشارکت فرمانداری شهرستان شاهین شهرومیمه ، و با سعی و همت شهرداری شاهین شهر برگزار گردید.