استاندار اصفهان: یکی از آرزوهای بنده آغاز عملیات اجرایی پروژه متروی شاهین شهر-اصفهان بود که بحمدالله محقق گردید

استاندار اصفهان: یکی از آرزوهای بنده آغاز عملیات اجرایی پروژه متروی شاهین شهر-اصفهان بود که بحمدالله محقق گردید 1536 1152 شهرداری شاهین شهر

استاندار اصفهان به همراه فرماندار شهرستان شاهین شهرومیمه، نماینده مردم شهرستان های شاهین شهرو میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی، شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر از عملیات اجرایی پروژه متروی شاهین شهر – اصفهان بازدید به عمل آورد.

عباس رضایی استاندار اصفهان در این بازدید ضمن عرض خسته نباشید به دست اندر کاران پروژه مترو گفت: یکی از آرزوهای بنده آغاز عملیات اجرایی پروژه متروی شاهین شهر – اصفهان بود که بحمدالله این مهم محقق و عملیات اجرایی فاز نخست آن در ماه های گذشته شروع شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه پروژه متروی شاهین شهر-اصفهان یکی از پنج پروژه ریلی حومه اصفهان است گفت: خوشبختانه با پیگیری های بنده در استانداری، نماینده مردم شهرستان های شاهین شهرومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان شاهین شهرومیمه ، شهرداران و اعضای شوراهای اسلامی شاهین شهر و اصفهان این پروژه جلوتر از بقیه پروژه های ریلی حومه اصفهان آغاز گردیده و در حال فعالیت و پیشرفت است.

استاندار اصفهان تصریح نمود: ان شاء الله پروژه متروی شاهین شهر- اصفهان به عنوان یک الگوی خوب برای دیگر شهرستان های استان محسوب خواهد شد.

رضایی از همراهی و همدلی بسیار خوب فرماندار شهرستان شاهین شهرومیمه، نماینده مردم شهرستان های شاهین شهرومیمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی،شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر و پیمانکار پروژه متروی شاهین شهر- اصفهان تشکر نمود و خواستار تسریع بیش از پیش در عملیات اجرایی پروژه مذکور گردید.

شایان ذکر است مسیر ریلی پروژه متروی شاهین شهر – اصفهان از روبه روی میدان ولیعصر(عج) تا ورودی شهراصفهان(میدان استقلال) در رفیوژ آزادراه آزادگان و به طول حدود ۱۴ کیلومتر است که هم اکنون عملیات اجرایی فاز نخست آن به طول ۶ کیلومتر با اعتباری حدود ۵۹۰ میلیارد ریال در حال احداث می باشد.