تلاش مستمر شهرداری شاهین شهر برای اتمام پروژه های عمرانی

تلاش مستمر شهرداری شاهین شهر برای اتمام پروژه های عمرانی 302 256 شهرداری شاهین شهر

احمدرضا پری تبار شهردار جدید شاهین شهر در مصاحبه با واحد خبر شهرداری گفت: با توجه به اینکه در نیمه دوم سال قرار داریم باید با یک عزم جهادی و همکاری و همیاری همه همکاران پروژه های نیمه تمام را به سرانجام رسانده و تقدیم شهروندان فهیم نماییم.

وی در ادامه به ۳۰ پروژه فعال بزرگ و کوچک شهرداری در سطح شهر اشاره نمود و گفت: برخی از پروژه ها نظیر پروژه عظیم متروی شاهین شهر – اصفهان مستلزم زمان مناسب برای احداث است ولی بقیه پروژه های عمرانی را سعی خواهیم نمود علی رغم شرایط سخت اقتصادی در موعد مقرر احداث نماییم.

پری تبار با اعلام این نوید که هم اکنون نیز در حال قرارداد و مناقصه ۱۰ پروژه دیگر با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال هستیم گفت: ان شاء الله با کمک مسؤولان ، همیاری همکاران و مساعدت اعضای شورای اسلامی شاهین شهر بتوانیم آنان را اجرا و احداث کنیم.

شهردار جدید شاهین شهر از همکاران خدوم و زحمتکش خود خواست ضمن دوری از مسائل متفرقه با نهایت تمرکز و جدیت در کار برای تکریم ارباب رجوع تلاش نمایند.

وی با بیان اینکه برای خدمت به شهروندان عزیز از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود گفت: بنده معتقدم با توکل بر خداوند متعال و اراده قوی و مستحکم می توان در شرایط سخت بر مشکلات پیش رو فائق آمد.