پیام تبریک سرپرست شهرداری،رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی

پیام تبریک سرپرست شهرداری،رئیس و اعضای شورای اسلامی شاهین شهر به مناسبت هفته نیروی انتظامی 400 300 شهرداری شاهین شهر

امنیت اجتماعی امروز ایران اسلامی مرهون فداکاری دلاورمردان سبزپوشی است که در طول سال‌های برقراری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صف نخست مبارزه با هرنوع فساد بوده اند و با از خودگذشتگی از جان و مال و ناموس هموطنان خود در برابر تهدیدها حفاظت کرده اند.

هفته بزرگداشت نیروی انتظامی، بهانه ای برای قدردانی از تلاشهای ارزنده و زحمات نیروی انتظامی در ایجادنظم ،امنیت و آسایش برای مردم و پیشگیری و کاهش جرایم و فرصتی برای مرور رشادت‌های ایثارگران عرصه اقتدار کشور است.

ملت فهیم و صبور ایران اسلامی، همواره قدردان زحمات خستگی ناپذیر تلاشگران عرصه امنیت و انضباط اجتماعی بوده و خاطره و مجاهدت های آنان در عرصه‌های مختلف را از یاد نخواهند برد.

بدین وسیله ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی و تبریک هفته نیروی انتظامی به حافظان نظم و امنیت، امید است دلاوران سبز پوش نیروی انتظامی به یاری پروردگار متعال همچون گذشته در راستای عزت، سربلندی و امنیت میهن عزیزمان به خصوص شهر شاهین شهر با صلابت گام برداشته و در تحقق اهداف متعالی ایران اسلامی در پرتو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و توجهات حضرت ولیعصر(عج) موفق و پیروز باشند.