مدیریت شهری نقش بسزایی در ارائه خدمات عمومی به شهروندان دارد

مدیریت شهری نقش بسزایی در ارائه خدمات عمومی به شهروندان دارد 600 400 شهرداری شاهین شهر

مدیریت شهری نقش بسزایی در ارائه خدمات عمومی به شهروندان دارد

اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین شهرومیمه در دیدار با سرپرست شهرداری، معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر که در محل فرمانداری برگزار گردید گفت: مدیریت شهری نقش بسزایی در ارائه خدمات عمومی به شهروندان دارد؛ بنابراین ضروری است این نقش بیش از پیش به نحو احسن ایفا شود.

وی در ادامه با تشکر از زحمات و تلاش های سرپرست شهرداری و تمامی معاونان و مدیران در راستای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان گفت: رضایت مندی، امید و نشاط شهروندان ارتباط مستقیمی بر عملکردها در مجموعه شهرداری دارد.

تاجمیری با اشاره به اینکه بیش از سیصد وظیفه برعهده شهرداری گذاشته شده گفت: در این راستا باید استقلال عمل شهرداری حفظ گردد تا بتواند به نحو مطلوب تری ارائه خدمات نماید.

فرماندار شهرستان شاهین شهر و میمه با اعلام رضایت از روند احداث پروژه های عمرانی در شهر توسط شهرداری به خصوص عملیات اجرایی پروژه عظیم متروی شاهین شهر- اصفهان گفت: با توجه به اینکه متروی شاهین شهر- اصفهان از مهمترین و تأثیرگذارترین پروژه های شهری است،باید با همیاری و مساعدت مسؤولان استانی روند احداث آن به پیش رود.

تاجمیری در بخشی از سخنان خود به معضل بیماری کرونا اشاره نمود و گفت: از آنجاییکه متأسفانه این ویروس منحوس روز به روز در حال انتشار است ضروری است رعایت فاصله گذاری و زدن ماسک جدی گرفته شود و به دیگران نیز توصیه گردد.

فرماندار شهرستان شاهین شهرومیمه در پایان ضمن اعلام حمایت بیش از پیش فرمانداری از مدیریت شهری گفت: ان شاء الله با همیاری و همکاری یکدیگر تلاش خواهیم نمود گام های استوار تری برای خدمت به شهروندان ارجمند برداریم.

احمدرضا پری تبار سرپرست شهرداری شاهین شهر نیز در ابتدای این دیدار ضمن تشکر از حمایت های فرماندار شهرستان شاهین شهرومیمه گفت: خوشبختانه فعالیت ها و اقدامات مناسبی در حوزه ها و بخش های مختلف شهرداری با وحدت و همدلی همه همکاران خدوم در حال انجام است.

وی در ادامه به پروژه عظیم متروی شاهین شهر- اصفهان اشاره نمود و گفت: برای هموار شدن ادامه عملیات اجرایی این پروژه با اهمیت، از مسؤولان استانی و کشوری درخواست همیاری و مساعدت داریم.

پری تبار در بخشی از سخنان خود به برخی از مشکلات و چالش های شهرداری پرداخت و گفت: ان شاء الله با توکل بر خداوند متعال، همیاری همکاران و توجه و مساعدت مسؤولان امر بتوانیم بر مشکلات پیش رو فائق آییم.

سرپرست شهرداری شاهین شهر از حمایت های شورای اسلامی شهر تشکر نمود و گفت: علی رغم شرایط خاص اقتصادی ولی لحظه ای از خدمت رسانی به شهروندان عزیز غافل نخواهیم بود.

گفتنی است در این دیدار معاونان و مدیران شهرداری شاهین شهر به بیان دیدگاهها و مشکلات حوزه ها و بخش های مربوطه پرداختند.